Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
DVI
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
1 adet
Kablo:
Yok

Hadron 4401 DVI to HDMI Dönüştürücü Fiyatları

Hadron HDX1260(4401) Adaptör Çevirici DVI To HDMI M/f 24+5

Satıcı: teknosanay | 5 yorum

113,16 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 123.16
Hadron Hdx1260 Dvı (M) 24+5 - Hdmı (F) Dönüştürücü Adaptör - Siyah

Satıcı: Fizyontek

156,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 156.80
Hadron HDX1260(4401) Adaptör Çevirici Dvı To Hdmı M/f 24+5

Satıcı: Fizyontek | 2 yorum

132,32 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 142.32
HADRON DVI-I 24+5 to HDMI Dişi Görüntü Dönüştürücü - Siyah

Satıcı: KLASİST

149,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 159
Hadron Hdx1260 Adaptör Çevirici Dvı To Hdmı M/F 24+5

Satıcı: KGYS

189,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 189.10
HADRON DVI-I 24+5 to HDMI Dişi Görüntü Dönüştürücü - Siyah

Satıcı: Fizyontek

150,72 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 160.72
HADRON HDX1260 DVI (M) TO HDMI (F) ADAPTÖR 24+5 SİYAH

Satıcı: Fizyontek

159,91 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 169.91
Hadron HDX1260 DVI (M) 24+5 - HDMI (F) Dönüştürücü Adaptör - Siyah

Satıcı: Fizyontek

159,91 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 169.91
Hadron HDX1260 DVI (M) 24+5-HDMI (F) Dönüştürücü Adaptör-Siyah 182,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 192.3
Hadron HDX1260 DVI-I 24+5 Erkek to HDMI Dişi Görüntü Dönüştürücü Altın Uç

Satıcı: TeknoFun Store

289,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 299

Hadron 4401 DVI to HDMI Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Hadron 4401 DVI to HDMI Dönüştürücü Temel Özellikleri

DVI
1 adet
Yok

Hadron 4401 DVI to HDMI Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü DVI
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü HDMI
• Kablo Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah

Hadron 4401 DVI to HDMI Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.