Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
VGA
Çıkış Sayısı:
1 adet
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
15 cm

Hadron 4454 DisplayPort to VGA Dönüştürücü Fiyatları

Hadron Hdx7763 Dısplay M To Vga F Adaptör Siyah

Satıcı: kralbilgisayar46 | 1 yorum

149,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 149.99
Hadron Hdx-7763 Display To Vga Çevirici

Satıcı: kralbilgisayar46

193,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 193.50
Hadron Hd4454 Displayport To Vga Çevirici Dönüştürücü Adaptör

Satıcı: sarfburada

227,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 227.90
Hadron Hdx7763 Dısplay To Vga F Çevirici 1080P Siyah

Satıcı: ONMARKTR

172,40 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 182.4
HADRON Hdx7763 Dısplay (M) To Vga (F) Adaptör Siyah

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

213,75 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 223.75
Hadron HDX7763 Dısplay (M) To VGA (F) Adaptör Siyah

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

207,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 217
Hadron HD4454 Display To VGA Çevirici

Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR | 4 yorum

220,80 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 230.8
HADRON Hdx7763 Dısplay (M) To Vga (F) Adaptör Siyah 225,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 235
Hadron Hdx7763 Display To Vga F Çevirici 1080P Siyah

Satıcı: Pazareyle

249,39 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 259.39
HADRON HDX7763 DISPLAY TO VGA F ÇEVİRİCİ 1080P SİYAH

Satıcı: TEKNOMEDA

256,81 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 266.81
HADRON DisplayPort to VGA Dişi Görüntü Dönüştürücü 1080p - Siyah

Satıcı: KRAL BİLİŞİM

268,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 278
HADRON DisplayPort to VGA Dişi Görüntü Dönüştürücü 1080p - Siyah

Satıcı: Hesaplı Fiyat Sanal Mağazacılık

270,90 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 280.9
Hadron Hdx7763 Display To Vga F Çevirici 1080P Siyah

Satıcı: pazareyle

274,05 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 284.05
Hadron HDX7763 DisplayPort to VGA Dişi Çevirici Dönüştürücü 1080p Siyah

Satıcı: TeknoFun Store

303,63 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

14 313.63

Hadron 4454 DisplayPort to VGA Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Hadron 4454 DisplayPort to VGA Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
VGA
1 adet
Var
Yok
15 cm

Hadron 4454 DisplayPort to VGA Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dönüştürücü İşlevi Görüntü Aktarımı
• Diğer Özellikler Sabitleme Vidası/Yuvası Altın Kaplama Uç Sabitleme Düğmesi

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü DisplayPort
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü VGA
• Kablo Var
• Kablo Uzunluğu 15 cm
• Örgü Kablo Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah

Hadron 4454 DisplayPort to VGA Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.