Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
VGA
Çıkış Sayısı:
2 adet
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
15 cm

Hadron HD4105 HDMI to VGA Dönüştürücü Fiyatları

HADRON -B HDMI (E) - VGA (D) 1080p Sesli Dönüştürücü Adaptör - Beyaz

Satıcı: ÖZ-KA GSM VE TEKNOLOJİ MAĞAZALARI

122,86 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 132.86
Hadron HDX2019(4105) Çevirici HDMI To VGA + Seslı

Satıcı: gncteknoloji | 34 yorum

128,80 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 138.8
HADRON -B HDMI (E) - VGA (D) 1080p Sesli Dönüştürücü Adaptör - Beyaz

Satıcı: CDA STORE

147,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 157
Hadron HDX2019 HDMI To VGA F Çevirici 1080P + Audio Beyaz Kompakt Tasarım ve Yüksek Performans

Satıcı: KRAL BİLİŞİM

163,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 173
Hdmı To Vga Audıo Çevirici Hadron Hd-4105

Satıcı: sarfburada

139,50 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 149.5
Hadron Hdx2019 Hdmi To Vga F Çevirici 1080P + Audio Beyaz

Satıcı: ONMARKTR

140,70 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 150.7
Hadron HDX2019 Vga To Hdmi Dönüştürücü (Siyah)

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

189,05 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 199.05
Hadron HDX2019 Vga To Hdmi Dönüştürücü (Siyah) 199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 209
Hadron HDX2019-S HDMI (M) - VGA (F) 1080p Sesli Dönüştürücü Adaptör - Siyah

Satıcı: KRAL BİLİŞİM

239,04 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 249.04
Hadron Hdx2019 Hdmi To Vga F Çevirici 1080P + Audio Beyaz 229,21 TL + Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 239.21

Hadron HD4105 HDMI to VGA Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Hadron HD4105 HDMI to VGA Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
VGA
2 adet
Var
Yok
15 cm

Hadron HD4105 HDMI to VGA Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü HDMI
• Çıkış Sayısı 2 adet
• Çıkış Arayüzü VGA AUX
• Kablo Var
• Kablo Uzunluğu 15 cm
• Örgü Kablo Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

Hadron HD4105 HDMI to VGA Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.