Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
2 adet
Çözünürlük Desteği:
4K
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok

Hadron HDMI to Type-C USB 3.0 Dönüştürücü Fiyatları

Hadron HDX7844 HDMI Vıdeo Capture Type-C+Usb To 4K 30HZ - Gri

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

736,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 736.00
HADRON HDMI Video Capture Kartı Type-C + USB 3.0 4K 30 Hz - Gri

Satıcı: ZOMANA

675,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 675.01
Hadron Hdx7844 Hdmı Vıdeo Capture Type-c+usb To 4k 30hz

Satıcı: zomana

675,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 675.01
HADRON HDX7844 HDMI VIDEO CAPTURE TYPE-C+USB TO 4K 30HZ

Satıcı: KS GRUP

715,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 715.20
Hadron Hdx7844 Hdmı Vıdeo Capture Type-c+usb To 4k 30hz

Satıcı: ksgrup

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 750.00
HADRON HDX7844 HDMI VIDEO CAPTURE TYPE-C+USB TO 4K 30HZ

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 760.00
Hadron Hdx7844 Hdmı Vıdeo Capture Type-C+Usb To 4K 30Hz - Tk-147 T.bilgisayar Mlz

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 760.00
Hadron Hdx7844 Hdmi Video Capture Type-C+Usb To 4K 30Hz

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

769,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 769.40
HADRON HDX7844 HDMI VIDEO CAPTURE TYPE-C+USB TO 4K 30HZ

Satıcı: ER-AR KIRTASİYE | 1 yorum

778,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 778.13
HADRON HDX7844 HDMI VIDEO CAPTURE TYPE-C+USB TO 4K 30HZ 800,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 810

Hadron HDMI to Type-C USB 3.0 Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Hadron HDMI to Type-C USB 3.0 Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
2 adet
4K
Var
Yok

Hadron HDMI to Type-C USB 3.0 Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Çift Yönlü Kullanım Yok
• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü HDMI
• Çıkış Sayısı 2 adet
• Çıkış Arayüzü USB Type-A USB Type-C
• Kablo Var
• Örgü Kablo Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Gri

Hadron HDMI to Type-C USB 3.0 Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.