Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
1 adet
Veri Hızı:
0.1 Gbps
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Var

Hoco UA26 Type-C to RJ45 Dönüştürücü Fiyatları

UA26 Type-C To RJ45 Ethernet Dönüştürücü | 1000 Mbps Hız, Tak Çalıştır Kolaylığı

Satıcı: Geldin Aldın

643,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 643.08
Hoco. Ua26 Tak Çalıştır Lightning To Rj45 100 Mbps Ethernet Dönüştürücü - Gri

Satıcı: FUCHSİA

619,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 619.80
Hoco. Ua26 Tak Çalıştır Usb To Rj45 100 Mbps Ethernet Dönüştürücü - Gri

Satıcı: FUCHSİA

620,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 620.10
Hoco UA26 Type-c OTG RJ45 İnternet Adaptörü Dönüştürücü 1000 Mbps

Satıcı: AKILLI PHONE

676,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 676.27
Hoco UA26 Type-C Otg RJ45 Internet Adaptörü Dönüştürücü 1000 Mbps - Gri

Satıcı: Akıllıphone

691,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 691.30
Hoco UA26 Type-c OTG RJ45 İnternet Adaptörü Dönüştürücü 100 Mbps

Satıcı: Fuchsia

704,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 704.40
Hoco UA26 Type-c OTG RJ45 İnternet Adaptörü Dönüştürücü 1000 Mbps-(5775)-1OL2000-9175

Satıcı: 1ol.com.tr

745,03 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 755.03
Hoco. UA26 Tak Çalıştır USB to RJ45 100 Mbps Ethernet Dönüştürücü - Gri

Satıcı: Fuchsia Elektronik

797,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 807.4
Hoco. UA26 Tak Çalıştır Type-C to RJ45 100 Mbps Ethernet Dönüştürücü - Gri

Satıcı: Fuchsia Elektronik

797,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 807.4
Hoco UA26 Type-c OTG RJ45 İnternet Adaptörü Dönüştürücü 1000 Mbps

Satıcı: Fuchsia

899,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 899.85
Mertay Hoco UA26 Type-c OTG RJ45 İnternet Adaptörü Dönüştürücü 1000 Mbps-(5775)

Satıcı: Kale Dijital Pazarlama

967,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 967.90
Hoco. UA26 Tak Çalıştır USB to RJ45 1000 Mbps Ethernet Dönüştürücü - Gri

Satıcı: Fuchsia Elektronik

1.018,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 1028.67
Eldenör Hoco UA26 Type-c OTG RJ45 İnternet Adaptörü Dönüştürücü 1000 Mbps-(5775)

Satıcı: ELDENÖR

1.330,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

13 1330.00
prativas Hoco Ua26 Type-C Otg Rj45 İnternet Adaptörü Dönüştürücü 1000 Mbps-(5775)

Satıcı: PrativasShop

1.553,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 1553.99

Hoco UA26 Type-C to RJ45 Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Hoco UA26 Type-C to RJ45 Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
0.1 Gbps
Var
Kablo Uzunluğu:
12 cm

Hoco UA26 Type-C to RJ45 Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dönüştürücü İşlevi Ağ Aktarımı
• Diğer Özellikler Alüminyum Gövde

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü USB Type-C
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü Ethernet
• Kablo Var
• Kablo Uzunluğu 12 cm
• Örgü Kablo Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Gri
• Uzunluk 65 mm
• Genişlik 23 mm
• Derinlik 15 mm

Hoco UA26 Type-C to RJ45 Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.