Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
VGA
Çıkış Sayısı:
2 adet
Çözünürlük Desteği:
Full HD
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok

Philips HDMI to VGA Dönüştürücü Fiyatları

Philips Swr1620a/93 Hdmı To Vga Laptop - Pc Monitör Görüntü Converter Çevirici (Projeksiyon Uyumlu)

Satıcı: Bilmate

454,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 454.20
Philips Swr1620a/93 Hdmı To Vga Görüntü Converter Çevirici

Satıcı: Arzu Elektronik

458,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 458.40
Philips SWR1620A/93 HDMI To Vga Laptop-Pc Monitör Görüntü Converter Çevirici (Projeksiyon Uyumlu)

Satıcı: BİLMATE

424,89 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 434.89
Phılıps Swr1620a/93 Hdmı To Vga Laptop - Pc Monitör Görüntü Converter Çevirici Projeksiyon Uyumlu

Satıcı: AnkaBilgisayar

501,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 501.90
Phılıps Swr1620a/93 Hdmı To Vga Laptop - Pc Monitör Görüntü Converter Çevirici Projeksiyon Uyumlu

Satıcı: arzuelektronik

515,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 515.38
Zibox Philips SWR1620A/93 HDMI To Vga Laptop - Pc Monitör Görüntü Converter Çevirici (Projeksiyon Uyumlu) - Çok Renkli

Satıcı: Zibox Elektronik

536,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 536.24
Philips SWR1620A/93 HDMI To Vga Laptop - Pc Monitör Görüntü Converter Çevirici (Projeksiyon Uyumlu)

Satıcı: DEJAVU BİLGİSAYAR

936,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 936.97
Phılıps SWR1620A/93 HDMI To VGA Laptop - Pc Monitör Görüntü Converter Çevirici (Projeksiyon Uyumlu) (4887)

Satıcı: MARSİLYAN

1.150,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 1150.94

Philips HDMI to VGA Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Philips HDMI to VGA Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
VGA
2 adet
Full HD
Var
Yok
Kablo Uzunluğu:
15 cm

Philips HDMI to VGA Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dönüştürücü İşlevi Görüntü Aktarımı Ses Aktarımı
• Çözünürlük Desteği Full HD
• Diğer Özellikler Sabitleme Vidası/Yuvası Harici Güç İhtiyacı HDCP 1.2

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Çift Yönlü Kullanım Yok
• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü HDMI
• Çıkış Sayısı 2 adet
• Çıkış Arayüzü VGA AUX
• Kablo Var
• Kablo Uzunluğu 15 cm
• Örgü Kablo Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Beyaz

Philips HDMI to VGA Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.