Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
1 adet
Veri Hızı:
0.1 Gbps
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok

Philips USB 3.0 to RJ45 Dönüştürücü Fiyatları

Phılıps SWR1609I/93 USB 3.0 To RJ45 Ethernet Çevirici

Satıcı: özbilteknoloji

827,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 827.99
Philips Swr1609ı/93 Usb 3.0 To Rj45 Ethernet Çevirici

Satıcı: Anka Bilgisayar

792,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 792.20
Philips Swr1609ı/93 Usb 3.0 To Rj45 Ethernet Çevirici

Satıcı: Bilmate

816,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 816.50
Philips SWR1609I/93 Usb 3.0 To Rj45 Ethernet Çevirici

Satıcı: BİLMATE

789,24 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 799.24
Philips Uyumlu Swr1609ı/93 Usb 3.0 To Rj45 Ethernet Çevirici

Satıcı: AnkaBilgisayar

862,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 862.90
Zibox Philips SWR1609I/93 Usb 3.0 To Rj45 Ethernet Çevirici - Çok Renkli

Satıcı: Zibox Elektronik

1.002,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 1002.68
Philips Usb 3.0 To Rj45 Ethernet Çevirici Usb Çıkışını İnternet Girişine Dönüştürücü Aparat

Satıcı: Arzu Elektronik

1.073,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1073.47
Philips Usb 3.0 To Rj45 Ethernet Çevirici Usb Çıkışını İnternet Girişine Dönüştürücü Aparat

Satıcı: Aytticaret

1.090,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1090.64
Philips Uyumlu Swr1609ı/93 Usb 3.0 To Rj45 Ethernet Çevirici

Satıcı: arzuelektronik

1.118,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 1118.19
Philips SWR1609I/93 Usb 3.0 To Rj45 Ethernet Çevirici

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

1.283,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 1283.27
Philips SWR1609I/93 Usb 3.0 To Rj45 Ethernet Çevirici

Satıcı: Avrasya Elektronik

1.370,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1370.34

Philips USB 3.0 to RJ45 Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Philips USB 3.0 to RJ45 Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
0.1 Gbps
Var
Yok
Kablo Uzunluğu:
10 cm

Philips USB 3.0 to RJ45 Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü USB Type-A
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü Ethernet
• Kablo Var
• Kablo Uzunluğu 10 cm
• Örgü Kablo Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Gümüş

Philips USB 3.0 to RJ45 Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.