Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
1 adet
Çözünürlük Desteği:
Full HD
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok

Qport Q-DP-HDB DisplayPort to HDMI Dönüştürücü Fiyatları

Qport Q-DP-HDB Display Portundan HDMI Çevirici (16 CM)

Satıcı: Nepal Bilişim | 4 yorum

311,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 311.55
Qport Q-Dp-Hdb Dp To Hdmı Çevirici

Satıcı: nepalbilişim

300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 300.00
Qport Q-Dp-Hdb Dısplayport To Hdmı Çevirici

Satıcı: DoluDükkan

313,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 313.30
QPORT Q-DP-HDB DISPLAYPORT TO HDMI ÇEVİRİCİ

Satıcı: Nepal Bilişim

369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 369.00
Qport Q-DP-HDB Display Portundan HDMI Çevirici (16 CM)

Satıcı: Nepal Bilişim

379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 379.00
QPORT Q-DP-HDB DISPLAYPORT TO HDMI ÇEVİRİCİ

Satıcı: Batumay

382,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 382.31
QPORT Q-DP-HDB 0.15metre DP-HDMI Görüntü Adaptörü Beyaz 1080p

Satıcı: onlinealisverisyap

415,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 415.84
Qport Q-DP-HDB Display Portundan HDMI Çevirici (16 CM)

Satıcı: onlinealisverisyap

463,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 463.08
Binbir Göz Bilgisayar Qport Q-Dp-Hdb Dısplay To HDMI Çevirici Adaptör

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

518,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 518.61
QPORT Q-DP-HDB DISPLAY PORT TO HDMI 4K ÇEVİRİCİ

Satıcı: ACF Teknoloji

637,96 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

10 647.96

Qport Q-DP-HDB DisplayPort to HDMI Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Qport Q-DP-HDB DisplayPort to HDMI Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
Full HD
Var
Yok
Kablo Uzunluğu:
16 cm

Qport Q-DP-HDB DisplayPort to HDMI Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü DisplayPort
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü HDMI
• Kablo Var
• Kablo Uzunluğu 16 cm
• Örgü Kablo Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Beyaz

Qport Q-DP-HDB DisplayPort to HDMI Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.