Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
1 adet
Çözünürlük Desteği:
4K
Kablo:
Yok

Qport Q-MDP2 Mini DisplayPort to DisplayPort Dönüştürücü Fiyatları

QPORT Q-MDP2 MINI DISPLAY PORT TO DISPLAY PORT CEVIRICI

Satıcı: 1DoluDukkan

179,88 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 189.88
Qport Q-Mdp2 Mını Dısplay Port To Dısplay Port Cevırıcı

Satıcı: DoluDükkan

176,90 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 186.9
Qport Display Port To Mini Display Port Dönüştürücü Çevirici Q-Mdp2

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

204,10 TL + 77,50 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 214.1
Qport Q-mdp2 Dısplay To Mını Dısplay Port Çevirici

Satıcı: unicam

295,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 295.80
QPORT Q-MDP2 MİNİ DİSPLAY PORT ERKEK - DİSPLAY PORT DİŞİ ÇEVİRİCİ

Satıcı: DEJAVU BİLGİSAYAR

328,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 328.20
Qport Q-mdp2 Dısplay To Mını Dısplay Port Çevirici

Satıcı: ontechbilisim

331,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 331.25
Qport Q-mdp2 Mini Display Port Erkek - Display Port Dişi Çevirici

Satıcı: onlinealisverisyap

333,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 333.33
Qport Q-mdp2 Mini Display Port Erkek - Display Port Dişi Çevirici

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

351,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 351.37
QPORT Q-MDP2 DISPLAY TO MINI DISPLAY PORT ÇEVİRİCİ

Satıcı: onlinealisverisyap

301,72 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 311.72
Binbir Göz Bilgisayar Qport Q-Mdp2 Mını Dısplay To Dısplay Çevirici Adaptör

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

366,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 366.77
Qport Q-Mdp2 Dısplay To Mını Dısplay Port Çevirici

Satıcı: özbilteknoloji | 1 yorum

367,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 367.99

Qport Q-MDP2 Mini DisplayPort to DisplayPort Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Qport Q-MDP2 Mini DisplayPort to DisplayPort Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
4K
Yok

Qport Q-MDP2 Mini DisplayPort to DisplayPort Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah

Qport Q-MDP2 Mini DisplayPort to DisplayPort Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.