Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
1 adet
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
15 cm

Qport Q-TU2 USB 3.1 Type-C to USB 3.0 OTG Dönüştürücü Fiyatları

QPORT Q-TU2 TYPE-C TO USB3.0 OTG ADAPTOR KABLO CEVIRICI

Satıcı: 1DoluDukkan

161,14 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 171.14
Qport Q-TU2 USB-C to USB3.0 OTG 5GBPS Adaptör Kablo

Satıcı: Nepal Bilişim

215,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 225
Qport Q-Tu2 Type-C To Usb3.0 Otg Adaptor Kablo Cevırıcı

Satıcı: DoluDükkan

158,60 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 168.6
Qport Q-Tu2 Usb-C To Usb3.0 Otg 5Gbps Adaptör Kablo

Satıcı: nepalbilişim

170,10 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 180.1
Qport Q-Tu2 Usb-C To Usb3.0 Otg 5Gbps Adaptör Kablo Q-Tu2

Satıcı: nepalbilisim

289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 289.00
QPORT Q-TU2 USB3.1 TYPE-C => USB3.0 OTG 5Gbps Çevirici Adaptör 0,15m

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

303,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 303.93
Qport Q-TU2 USB-C to USB3.0 OTG 5GBPS Adaptör Kablo

Satıcı: onlinealisverisyap

316,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 316.12
Qport Q-TU2 USB-C to USB3.0 OTG 5GBPS Adaptör Kablo

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

334,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 334.03
Qport Q-Tu2 Usb-C To Usb3.0 Otg 5Gbps Adaptör Kablo Q-Tu2

Satıcı: azomik

465,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 465.22
Qport Type-C To Usb3.0 Otg 5gbps Adapter Kablo (Q-Tu2)

Satıcı: TEKYER ONLİNE

538,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 538.74

Qport Q-TU2 USB 3.1 Type-C to USB 3.0 OTG Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Qport Q-TU2 USB 3.1 Type-C to USB 3.0 OTG Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
Var
Yok
15 cm

Qport Q-TU2 USB 3.1 Type-C to USB 3.0 OTG Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Çift Yönlü Kullanım Var
• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü USB Type-C
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü USB Type-A
• Kablo Var
• Kablo Uzunluğu 15 cm
• Örgü Kablo Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah

Qport Q-TU2 USB 3.1 Type-C to USB 3.0 OTG Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.