Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
VGA
Çıkış Sayısı:
2 adet
Çözünürlük Desteği:
Full HD
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok

S-link HDMI to VGA Audio Micro USB Dönüştürücü Fiyatları

S-Lınk Sl-Hvs13 Hdmı To Vga + Audıo Aktif Çevirici

Satıcı: sarfburada

355,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 355.50
S-Lınk Sl-Hvs13 Hdmı To Vga + Audıo Aktif Çevirici

Satıcı: Medyasarf_Bilgisayar

395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 395.00
S-Link Sl-Hvs13 Hdmı To Vga + Audio Micro Usb Çevirici

Satıcı: Medyasarf Bilgisayar | 171 yorum

437,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 437.00
Onba S-Lınk SL-HVS13 HDMI To Vga+Audio+Pd ÇEVIRICI(1923) - OB8083-5017 - Çok Renkli

Satıcı: ONBA TİCARET

441,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 441.59
S-LINK SL-HVS13 015metre HDMI-VGA (D) Görüntü Adaptörü Beyaz 1080p

Satıcı: onlinealisverisyap

448,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

5 448.97
S-Lınk Sl-Hvs13 0.15Metre Hdmı-Vga (D) Görüntü Adaptörü Beyaz 1080P

Satıcı: onlinealisverisyap

465,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 465.70
S-link Hdmi to Audio Micro Usb Çevirici Beyaz 449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 459
S-link SL-HVS13 Hdmı Erkek To Vga Dişi + Audio Micro Usb Çevirici

Satıcı: onlinealisverisyap

500,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 500.74
S-link SL-HVS13 Hdmı Erkek To Vga Dişi + Audio Micro Usb Çevirici

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

510,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 510.81
S-lınk Sl-hvs13, Hdmı To Vga+audio+pd Çevirici

Satıcı: Teknoteg

501,54 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 sn önce

10 511.54
S-LINK SL-HVS13, HDMI To VGA+Audio+PD Çevirici

Satıcı: MAESKO

599,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 599.83
S-LİNK SL-HVS13 HDMI TO VGA + AUDIO MICRO USB ÇEVİRİCİ 589,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 599

S-link HDMI to VGA Audio Micro USB Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

S-link HDMI to VGA Audio Micro USB Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
VGA
2 adet
Full HD
Var
Yok

S-link HDMI to VGA Audio Micro USB Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü HDMI
• Çıkış Sayısı 2 adet
• Çıkış Arayüzü VGA AUX
• Kablo Var
• Örgü Kablo Yok

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Beyaz

S-link HDMI to VGA Audio Micro USB Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.