Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
4 adet
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok

S-link Type-C to USB 3.0 PD Type-C Dönüştürücü Fiyatları

S-Link Swapp 4 in 1 Gri Metal TypeC to 2*USB2.0 USB 3.0, PD Type C Adaptör

Satıcı: Segment Store

199,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 209
S-link SWV-USBC023 4 in 1 Gri Metal TypeC to 2-USB2.0 USB 3.0, PD Type C Adaptör

Satıcı: Teknopcsarf

358,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 358.79
S-Link Swapp 4 in 1 Gri Metal TypeC to 2*USB2.0 USB 3.0, PD Type C Adaptör

Satıcı: ÖZ-KA GSM VE TEKNOLOJİ MAĞAZALARI

380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 380.00
S-Link Swv-Usbc023 4 İn 1 Gri Metal Typec To 2-Usb2.0 Usb 3.0, Pd Type C Adaptör

Satıcı: Smallman

401,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 saat önce

4 401.70
S-link SWV-USBC023 4 in 1 Gri Metal TypeC to 2-USB2.0 USB 3.0, PD Type C Adaptör

Satıcı: Harcabitmez

416,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 416.94
S-link SWV-USBC023 4 in 1 Gri Metal TypeC to 2-USB2.0 USB 3.0, PD Type C Adaptör

Satıcı: Hepsiburada

373,33 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 383.33
S-Link Swv-Usbc023 4 İn 1 Gri Metal Typec To 2-Usb2.0 Usb 3.0, Pd Type C Adaptör

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

462,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 462.90
S-lınk Swv-usbc023, Type-c To 2xusb 2.0, 1xusb 3.0, 1xtype-c Metal, Usb Hub

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

474,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 474.48
S-Link Swv-Usbc023 4 İn 1 Gri Metal Typec To 2-Usb2.0 Usb 3.0, Pd Type C Adaptör

Satıcı: pazareyle

484,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 484.20
S-lınk Swv-usbc023, Type-c To 2xusb 2.0, 1xusb 3.0, 1xtype-c Metal, Usb Hub

Satıcı: Teknoteg

471,58 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 481.58
S-link SWV-USBC023 4 in 1 Gri Metal TypeC to 2*USB

Satıcı: UZMANLARPC

682,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 682.63

S-link Type-C to USB 3.0 PD Type-C Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

S-link Type-C to USB 3.0 PD Type-C Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
4 adet
Var
Yok

S-link Type-C to USB 3.0 PD Type-C Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Gri

S-link Type-C to USB 3.0 PD Type-C Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.