Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
AUX
Çıkış Sayısı:
1 adet
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok

Syrox DT22L-A Lightning to 3.5mm AUX Dönüştürücü Fiyatları

Syrox iPhone Uyumlu Kablolu Kulaklık Çevirici Lightning To Headphone Jack Aux Çevirici

Satıcı: GülşenGSM

120,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

1 130
Syrox DT22L-A iphone Lightning To 3.5mm Jack Kulaklık Çevirici Aux Dönüştürücü Adaptör

Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR | 224 yorum

115,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 125
Syrox Dt22l-A İos Uyumlu Kablolu Kulaklık Çevirici Lightning To Headphone Jack Aux Çevirici

Satıcı: Zemtrade

98,80 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 108.8
Syrox DT22L-A Lightning Aux Dönüştürücü 3.5mm Jack

Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR | 8 yorum

128,80 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 138.8
Syrox iPhone Uyumlu Kablolu Kulaklık Çevirici Lightning To Headphone Jack Aux Çevirici

Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR

148,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

5 158
Syrox Dt22l-a 3.5 Audıo - Apple Uyumlu iPhone Lıghtnıng Dönüştürücü

Satıcı: E-KERVAN

199,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 199.50
Syrox Dt22l-a 3.5 Audıo - Apple Uyumlu iPhone Lıghtnıng Dönüştürücü

Satıcı: baskenttekno

200,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 200.99
Syrox DT22L-A 3.5 Audıo - İphone Lıghtnıng dönüştürücü

Satıcı: Baskenttekno

187,07 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 197.07
Syrox Dt22l-A 3.5 Audıo - İphone Lıghtnıng Dönüştürücü

Satıcı: Başkenttekno

179,10 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 189.1

Syrox DT22L-A Lightning to 3.5mm AUX Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

Syrox DT22L-A Lightning to 3.5mm AUX Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
AUX
1 adet
Var
Yok

Syrox DT22L-A Lightning to 3.5mm AUX Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü Apple Lightning
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü AUX
• Kablo Var
• Örgü Kablo Yok

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Beyaz

Syrox DT22L-A Lightning to 3.5mm AUX Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.