Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
1 adet
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
12 cm

TP-Link UC400 USB-C 3.0 to USB-A Dönüştürücü Fiyatları

TP-Link UC400, Yüksek Hızda 3.0 USB-C - USB-A Adaptör

Satıcı: Amazon.com.tr

269,98 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 279.98
Tp-Link UC400 Type-C TO Usb 3.0 Dönüştürücü

Satıcı: Hepsiburada | 287 yorum

269,98 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 279.98
Tp-Lınk Uc400, Yüksek Hızda 3.0 Usb-C - Usb-A Adaptör

Satıcı: nepalbilişim

367,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 367.20
Tp-Lınk Uc400 Yüksek Hızda 3.0 Usb-C - Usb-A Adaptör

Satıcı: 2tbilgisayar

398,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 398.50
Tp-Link UC400 Type-C TO Usb 3.0 Dönüştürücü

Satıcı: Nepal Bilişim

419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 419.00
TP-Link UC400 USB 3.0 USB-C TO USB-A ADAPTÖR

Satıcı: Nepal Bilişim

469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 469.00
Tp-Lınk Uc400 Usb 3.0 Usb-C To Usb-A Adaptör

Satıcı: ZmTeknoloji

469,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

7 469.49
TP-Link UC400 USB 3.0 USB-C TO USB-A ADAPTÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

496,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 496.10
Tp-Link UC400 Type-C TO Usb 3.0 Dönüştürücü

Satıcı: Nethouse

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 499.00
Binbir Göz Bilgisayar Tp-Lınk UC400 Type-C To USB 3.0 Çevirici

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 539.00

TP-Link UC400 USB-C 3.0 to USB-A Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

TP-Link UC400 USB-C 3.0 to USB-A Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
Var
Yok
12 cm

TP-Link UC400 USB-C 3.0 to USB-A Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Çift Yönlü Kullanım Var
• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü USB Type-C
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü USB Type-A
• Kablo Var
• Kablo Uzunluğu 12 cm
• Örgü Kablo Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Beyaz

TP-Link UC400 USB-C 3.0 to USB-A Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.