Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
1 adet
Veri Hızı:
0.1 Gbps
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok

TP-Link UE200 USB Type-A to Ethernet Dönüştürücü Fiyatları

TP-Link UE200 | USB 2.0 - Fast Ethernet Adaptörü | 100 Mbps | Tak ve Çalıştır | Kompakt ve Taşınabilir Tasarım | Windows | macOS & Linux Uyumlu

Satıcı: Hepsiburada | 269 yorum

496,68 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 506.68
TP-Link UE200 10/100 Mbps USB 2.0 Ethernet Adaptörü

Satıcı: nepalbilisim

571,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 571.95
TP-Link UE200 USB 2.0 to Ethernet Dönüştürücü

Satıcı: Nepal Bilişim

590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 590.00
Tp-Link UE200 100 Mbps USB Kablolu Ağ Adaptör 513,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 523
TP-Link UE200 10/100 Mbps USB 2.0 Ethernet Adaptörü

Satıcı: Netsiparis

603,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 603.76
Tp-Link Ue200 Usb 2.0 100Mbps Ethernet Çevirici

Satıcı: Ucuz Sepet

632,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 632.00
TP-LINK UE200 USB'DEN ETHERNETE ADAPTÖR.1 PORT.USB

Satıcı: Nepal Bilişim

640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 640.00
Tp-Lınk Ue200 10/100 Usb2.0 To Ethernet Adapter

Satıcı: onlinealisverisyap

684,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 684.70
TP-Link UE200 USB 2.0 to Ethernet Dönüştürücü

Satıcı: Mavilim Elektronik

705,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 705.80
TP-LINK UE200 USB'DEN ETHERNETE ADAPTÖR.1 PORT.USB

Satıcı: Smallman

716,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 716.65
Tp-Link Ue200 10-100 Mbps 2.0 Usb Ethernet Çevirici Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

827,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 827.20
TP-Link UE200 10/100 Usb2.0 To Ethernet Adapter

Satıcı: Core Bilgisayar

1.109,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 1109.98

TP-Link UE200 USB Type-A to Ethernet Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

TP-Link UE200 USB Type-A to Ethernet Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
0.1 Gbps
Var
Yok

TP-Link UE200 USB Type-A to Ethernet Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü USB Type-A
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü Ethernet
• Kablo Var
• Örgü Kablo Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Uzunluk 71 mm
• Genişlik 26 mm
• Derinlik 16 mm

TP-Link UE200 USB Type-A to Ethernet Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.