Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
1 adet
Veri Hızı:
1 Gbps
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok

TP-Link UE300 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Dönüştürücü Fiyatları

TP-Link UE300 | USB 3.0 - Gigabit Ethernet Adaptörü | 1000 Mbps'ye Kadar Hız | Tak ve Çalıştır | Katlanabilir & Taşınabilir Tasarım | Windows | macOS & Linux Uyumlu

Satıcı: GpnTeknoloji | 367 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 699.00
TP-Link UE300, USB 3.0 RJ45 Gigabit Ethernet Network Çevirici

Satıcı: Amazon.com.tr

550,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 560.24
TP-Link UE300 10/100/1000 Mbps USB 3.0 Ethernet Adaptörü

Satıcı: GpnTeknoloji

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 699.00
Tp-Lınk Ue300 Usb 3.0 Rj45 Gigabit Ethernet Network Çevirici

Satıcı: nepalbilişim

709,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 709.00
TP-Link UE300 10/100/1000 Mbps USB 3.0 Ethernet Adaptörü

Satıcı: Netsiparis

780,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 780.20
Tp-Link Ue300 10-100-1000 Mbps 3.0 Usb Ethernet Çevirici

Satıcı: Smallman

783,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 783.80
TP-Link TP-LINK UE300 USB3.0 to Ethernet Adapter

Satıcı: onlinealisverisyap

784,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 784.14
Tp-link Ue300 USB 3.0 - Gigabit Tak & Çalıştır Katlanabilir Windows/macOS/Linux 739,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 749
Tp-Link UE300 10-100-1000 Mbps 3.0 USB Ethernet Çevirici

Satıcı: Mavilim Elektronik

863,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 863.81
Tp-Link UE300 10-100-1000 Mbps 3.0 USB Ethernet Çevirici

Satıcı: SMALLMAN

878,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 878.51
Tp-Link UE300 10-100-1000 Mbps 3.0 USB Ethernet Çevirici

Satıcı: Smallman

892,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 892.15
Tp-Link UE300 10-100-1000 Mbps 3.0 USB Ethernet Çevirici

Satıcı: netsiparis

894,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 894.40

TP-Link UE300 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

TP-Link UE300 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
1 Gbps
Var
Yok

TP-Link UE300 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dönüştürücü İşlevi Ağ Aktarımı
• Diğer Özellikler LED Gösterge

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü Ethernet
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü USB Type-A
• Kablo Var
• Örgü Kablo Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Uzunluk 84 mm
• Genişlik 25 mm
• Derinlik 16 mm

TP-Link UE300 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.