Dönüştürücü İşlevi:
Giriş Arayüzü:
Giriş Sayısı:
1 adet
Çıkış Arayüzü:
Çıkış Sayısı:
1 adet
Veri Hızı:
1 Gbps
Kablo:
Var
Örgü Kablo:
Yok

TP-Link UE300C Type-C to Gigabit Ethernet Dönüştürücü Fiyatları

TP-Link UE300C, USB Type-C to RJ45 Gigabit Ethernet Network Adapter

Satıcı: Amazon.com.tr

744,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

1 754.8
Tp-Link UE300C 10-100-1000 Mbps 3.0 USB Type-C Ethernet Çevirici

Satıcı: MEDIAMARKT

744,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 744.80
Tp-link Ue300C Usb-C - Rj45 Gigabit Tak & Çalıştır Katlanabilir Windows/macOS/ChromeOS/Linux 759,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 769
TP-LINK UE300C USB3.1 TYPE-C=--RJ45 10/100/1000Mbps ETHERNET Çevirici Adaptör

Satıcı: Nepal Bilişim

919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 919.00
TP-Link UE300C USB 3.0 Type-C to Gigabit Ethernet Ağ Adaptörü

Satıcı: Netsiparis | 2 yorum

956,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 956.30
TP-Link UE300C USB 3.0 Type-C to Gigabit Ethernet Ağ Adaptörü

Satıcı: zmteknoloji

998,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 998.28
TP-Link UE300C Type-C to Ethernet Dönüştürücü

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

1.020,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 1020.31
TP-Link UE300C Type-C to Ethernet Dönüştürücü

Satıcı: onlinealisverisyap

1.024,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 1024.86
Tp-Link UE300C 10-100-1000 Mbps 3.0 USB Type-C Ethernet Çevirici

Satıcı: netsiparis

1.036,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 1036.35
TP-Link UE300C 10/100/1000 Type-C To RJ45 Gigabit Ethernet Kartı

Satıcı: EkonomikBilişim

1.460,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 1460.20
Braventa Collection Tp-Link UE300C, USB Type-C To RJ45 Gigabit Ethernet Network Adapter

Satıcı: Braventa Collection

2.747,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 2747.60

TP-Link UE300C Type-C to Gigabit Ethernet Dönüştürücü Fiyat Geçmişi

TP-Link UE300C Type-C to Gigabit Ethernet Dönüştürücü Temel Özellikleri

1 adet
1 Gbps
Var
Yok

TP-Link UE300C Type-C to Gigabit Ethernet Dönüştürücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dönüştürücü İşlevi Ağ Aktarımı
• Diğer Özellikler LED Gösterge

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Giriş Sayısı 1 adet
• Giriş Arayüzü Ethernet
• Çıkış Sayısı 1 adet
• Çıkış Arayüzü USB Type-C
• Kablo Var
• Örgü Kablo Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Uzunluk 71 mm
• Genişlik 26 mm
• Derinlik 15 mm

TP-Link UE300C Type-C to Gigabit Ethernet Dönüştürücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.