Kullanıcı Seviyesi:
Uçuş Süresi:
Dahili Kamera:
Var
Kullanım Mesafesi:
13 km
Pil Kapasitesi:
7080 mAh
Uçuş Ağırlığı:
291 g
Video Çözünürlüğü:
8K
Sertifika Gereksinimi:
Yok

Antigravity A1 Explorer Drone Fiyatları

Antigravity A1 Explorer Drone Fiyat Geçmişi

Antigravity A1 Explorer Drone Ürün Ailesi

Antigravity A1 Explorer Drone Explorer Bundle 81.382,03 TL
Antigravity A1 Drone Standart 81.383,00 TL

Antigravity A1 Explorer Drone Temel Özellikleri

Var
13 km
7080 mAh
291 g
8K
Yok
Harici Kamera Uyumu:
Yok

Antigravity A1 Explorer Drone Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME

• Dahili Kamera Var
• Titreşim Engelleme Var
• Titreşim Engelleme Türü Dijital Görüntü Sabitleme (EIS)
• Sensör Türü CMOS
• Sensör Boyutu 1/1.28 inç
• Görüş Açısı 360 °
• Etkin Piksel 55 MP
• Diyafram Açıklığı f/2.2
• Optik Yakınlaştırma Yok
• Anlık Görüntü Aktarımı Var
• Harici Kamera Uyumu Yok
• Video Çözünürlüğü 8K
• Video Kare Hızı 30 fps
• Video Modları Küresel Panorama Spiral
• Fotoğraf Çekebilme Var
• Fotoğraf Çözünürlüğü 10496x5248
• Dahili Depolama Var
• Dahili Depolama Boyutu 20 GB
• Hafıza Kartı Desteği 1.024 TB
• Çekim Özellikleri H.264 H.265 Yavaş Çekim (4K@100fps)

GÜÇ BİLGİLERİ GÜÇ BİLGİLERİ

• Pil Kapasitesi 7080 mAh
• Uçuş Süresi 72 dk
• Şarj Süresi 135 dk

KONTROL VE KULLANIM KONTROL VE KULLANIM

• Konumlandırma Sistemi GPS Galileo BeiDou 3D Sensör
• İletişim Sistemi Antigravity OmniLink 360 WiFi 5 (802.11ac)
• Azami Hız 57.6 km/sa
• Kullanım Mesafesi 13 km
• Azami Rakım 4 km

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Uçuş Ağırlığı 291 g
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Genişlik 308.6 mm
• Derinlik 382.3 mm
• Yükseklik 89.2 mm
• Ağırlık 249 g

Antigravity A1 Explorer Drone Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.