Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Birtek Teknoloji
57.997,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 57997.00 Dji Air 2s Combo 31 Dk Uçuş Süresi 4K Kameralı Drone (3 batarya) (DJI Türkiye Garantili) - GriSatıcı: Birtek Teknoloji | 49 yorum
61.997,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 61997.00 DJI Air 2S Fly More Combo DroneSatıcı: BirtekTeknoloji
61.997,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
3 61997.00 DJI Air 2S Fly More Combo DroneSatıcı: Sanger
62.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 62799.00 DJI Djı Air 2s Fly More Combo 3 BedenSatıcı: Bikamera
62.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
5 62799.00 Djı Air 2S Fly More Combo Drone GriSatıcı: KARADAŞ TİCARET - Turkcell Mağazası
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 79999.00