DJI Air 3 Drone (DJI RC-N2)

Kullanıcı Seviyesi:
Uçuş Süresi:
Dahili Kamera:
Var
Kullanım Mesafesi:
20 km
Pil Kapasitesi:
4241 mAh
Video Çözünürlüğü:
4K
Sertifika Gereksinimi:
Var

DJI Air 3 Drone (DJI RC-N2) Fiyatları

Fiyat bilgisi bulunamadı

DJI Air 3 Drone Ürün Ailesi

DJI Air 3 DJI RC-N2 Drone Standart (DJI RC-N2) Fiyat bulunamadı
DJI Air 3 Fly More Combo (CP.MA.00000692.01) Drone Fly More Combo (DJI RC-N2) Fiyat bulunamadı

DJI Air 3 Drone (DJI RC-N2) Fiyat Geçmişi

DJI Air 3 Drone (DJI RC-N2) Temel Özellikleri

Var
20 km
4241 mAh
4K
Var

DJI Air 3 Drone (DJI RC-N2) Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME

GÜÇ BİLGİLERİ GÜÇ BİLGİLERİ

• Pil Kapasitesi 4241 mAh
• Uçuş Süresi 46 dk
• Şarj Süresi 60 dk

KONTROL VE KULLANIM KONTROL VE KULLANIM

• Konumlandırma Sistemi GPS Galileo BeiDou Vision Positioning System (VPS)
• İletişim Sistemi DJI OcuSync 4.0 (O4)
• Azami Hız 68.4 km/sa
• Kullanım Mesafesi 20 km
• Azami Rakım 6 km

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Gri
• Genişlik 326 mm
• Derinlik 258.8 mm
• Yükseklik 105.8 mm
• Ağırlık 720 g

DJI Air 3 Drone (DJI RC-N2) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.