4.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Kullanıcı Seviyesi:
Uçuş Süresi:
Dahili Kamera:
Var
Kullanım Mesafesi:
8 km
Pil Kapasitesi:
8364 mAh
Uçuş Ağırlığı:
340 g
Video Çözünürlüğü:
4K
Sertifika Gereksinimi:
Yok

DJI Lito X1 Fly More Combo (DJI RC 2) Drone Fiyatları

DJI Lito X1 Fly More Combo (DJI RC 2)

Satıcı: n11

38.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 38749.00
Djı Lıto X1 Fly More Combo (Rc 2)

Satıcı: Protekno

38.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 38950.00
DJI Lito X1 Fly More Combo (DJI RC 2)

Satıcı: hayatelektronik

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 39999.00
Dji Lito X1 Fly More Combo Drone (RC 2) 40.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 40099.00
DJI Lito X1 FLY More Combo RC 2 Drone 40.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 40099.00
DJI Lito X1 Fly More Combo (DJI RC 2)

2 yorum

40.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 40099.00
DJI Lito X1 Fly More Combo (DJI RC 2) | Dji Türkiye Karacasulu Garantili |

Satıcı: FOTO ÇARŞI

40.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 40099.00
DJI Lito X1 Fly More Combo (DJI RC 2) | Dji Türkiye Karacasulu Garantili |

Satıcı: Dji Türkiye

40.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 40099.00
DJI Djı Lıto X1 Fly More Combo (Rc 2) - Gri - Siyah

Satıcı: FOTOÇARŞI | 1 yorum

42.224,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 42224.05
DJI Djı Lıto X1 Fly More Combo (Rc 2) - Gri - Siyah

Satıcı: delta dijital | 1 yorum

42.287,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 42287.00
Djı Lito X1 Fly More Combo Drone (Rc 2)

Satıcı: REFLEKS FOTOĞRAFÇILIK

43.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

11 43460.00

DJI Lito X1 Fly More Combo (DJI RC 2) Drone Fiyat Geçmişi

DJI Lito X1 Fly More Combo (DJI RC 2) Drone Ürün Ailesi

DJI Lito X1 Fly More Combo (DJI RC 2) Drone Temel Özellikleri

Var
8 km
8364 mAh
340 g
4K
Yok
Harici Kamera Uyumu:
Yok

DJI Lito X1 Fly More Combo (DJI RC 2) Drone Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME

• Dahili Kamera Var
• Titreşim Engelleme Var
• Titreşim Engelleme Türü 3 Eksenli
• Sensör Türü CMOS
• Sensör Boyutu 1/1.3 inç
• Görüş Açısı 82.1 °
• Etkin Piksel 48 MP
• Diyafram Açıklığı f/1.7
• Optik Yakınlaştırma Yok
• Dijital Zoom 3 x
• Anlık Görüntü Aktarımı Var
• Harici Kamera Uyumu Yok
• Video Çözünürlüğü 4K
• Video Kare Hızı 60 fps
• Video Modları Takip Et HyperLapse MasterShots QuickShots Vertical (Dikey)
• Fotoğraf Çekebilme Var
• Fotoğraf Çözünürlüğü 8064x6048
• Dahili Depolama Var
• Dahili Depolama Boyutu 42 GB
• Hafıza Kartı Desteği 1.024 TB
• Çekim Özellikleri HDR D-Log M Dikey Çekim (2.7K@60fps) H.265 Yavaş Çekim (4K@100fps)

GÜÇ BİLGİLERİ GÜÇ BİLGİLERİ

• Pil Kapasitesi 8364 mAh
• Uçuş Süresi 108 dk
• Şarj Süresi 87 dk

KONTROL VE KULLANIM KONTROL VE KULLANIM

• Konumlandırma Sistemi GPS Galileo BeiDou LiDAR Sensörü
• İletişim Sistemi DJI OcuSync 4.0 (O4)
• Azami Hız 64.8 km/sa
• Kullanım Mesafesi 8 km
• Azami İrtifa 120 m
• Azami Rakım 4.5 km

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Uçuş Ağırlığı 340 g
• Renk Seçenekleri Gri
• Genişlik 183 mm
• Derinlik 251 mm
• Yükseklik 79 mm
• Ağırlık 249 g

DJI Lito X1 Fly More Combo (DJI RC 2) Drone Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.