4.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Kullanıcı Seviyesi:
Uçuş Süresi:
Dahili Kamera:
Var
Kullanım Mesafesi:
5 km
Pil Kapasitesi:
3850 mAh
Video Çözünürlüğü:
4K
Sertifika Gereksinimi:
Var
Harici Kamera Uyumu:
Yok

DJI Mavic 2 Pro & DJI Goggles RE Drone Fiyatları

Fiyat bilgisi bulunamadı

DJI Mavic 2 Pro & DJI Goggles RE Drone Ürün Ailesi

DJI Mavic 2 Pro & DJI Goggles RE Drone Fiyat Geçmişi

DJI Mavic 2 Pro & DJI Goggles RE Drone Temel Özellikleri

Var
5 km
3850 mAh
4K
Var
Yok

DJI Mavic 2 Pro & DJI Goggles RE Drone Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME

GÜÇ BİLGİLERİ GÜÇ BİLGİLERİ

• Pil Kapasitesi 3850 mAh
• Uçuş Süresi 31 dk
• Şarj Süresi 90 dk

KONTROL VE KULLANIM KONTROL VE KULLANIM

• Konumlandırma Sistemi GPS GLONASS İvme Ölçer Vision Positioning System (VPS) 3D Sensör
• İletişim Sistemi DJI OcuSync 2.0 (O2)
• Azami Hız 72 km/sa
• Kullanım Mesafesi 5 km
• Azami Rakım 6 km

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Gri
• Genişlik 84 mm
• Derinlik 91 mm
• Yükseklik 214 mm
• Ağırlık 907 g

DJI Mavic 2 Pro & DJI Goggles RE Drone Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.