4.8 (1 oy) / 2 yorum
Kullanıcı Seviyesi:
Uçuş Süresi:
Dahili Kamera:
Var
Kullanım Mesafesi:
20 km
Pil Kapasitesi:
8364 mAh
Video Çözünürlüğü:
4K
Sertifika Gereksinimi:
Yok
Harici Kamera Uyumu:
Yok

DJI Mini 5 Pro Fly More Combo RC-N3 Drone (Fly More Combo (DJI RC-N3)) Fiyatları

DJI Mini 5 Pro Fly More Combo RC-N3 Drone (Fly More Combo (DJI RC-N3)) Fiyat Geçmişi

DJI Mini 5 Pro Fly More Combo RC-N3 Drone Ürün Ailesi

DJI Mini 5 Pro Fly More Combo RC-N3 Drone (Fly More Combo (DJI RC-N3)) Temel Özellikleri

Var
20 km
8364 mAh
4K
Yok

DJI Mini 5 Pro Fly More Combo RC-N3 Drone (Fly More Combo (DJI RC-N3)) Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME

GÜÇ BİLGİLERİ GÜÇ BİLGİLERİ

• Pil Kapasitesi 8364 mAh
• Uçuş Süresi 108 dk
• Şarj Süresi 115 dk

KONTROL VE KULLANIM KONTROL VE KULLANIM

• Konumlandırma Sistemi GPS Galileo BeiDou Vision Positioning System (VPS)
• İletişim Sistemi DJI OcuSync 4.0+ (O4+) WiFi 6 (802.11ax)
• Azami Hız 64.8 km/sa
• Kullanım Mesafesi 20 km
• Azami Rakım 6 km

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Gri
• Genişlik 304 mm
• Derinlik 380 mm
• Yükseklik 91 mm
• Ağırlık 249 g

DJI Mini 5 Pro Fly More Combo RC-N3 Drone (Fly More Combo (DJI RC-N3)) Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

lütfullah g**** Profil Resmi

8 yorum

lütfullah g**** fly more combo plus versiyonu da ekler misiniz.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @lütfullah g**** https://www.epey.com/drone/dji-mini-5-pro-fly-more-combo-plus.html
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.