Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
SJRC F11 Pro 4K Kameralı Drone Seti - 1.5 KM Menzil - 26 Dakika Uçuş Süresi + Çanta cok-renkli Satıcı: oyuncakhobi
10.671,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 10671.91
Sjrc F11 Pro 1.5 Km Menzil - 26 Dakika Uçuş Süresi 1 Bataryalı 4K Kameralı Drone Seti Siyah Satıcı: OyuncakHobi
10.969,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 10969.90
Sjrc F11 Pro 1.5 KM Menzil 1.5 KM Menzil 26 Dakika Uçuş Süresi EIS Stabilizasyon 4K Kameralı Drone Seti - 1 Batarya - Çanta
11.149,90 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
50 dk önce
3 11149.90
SJRC F11 Pro 4K Kameralı Drone Seti - 1.5 KM Menzil - 26 Dakika Uçuş Süresi + Çanta + EIS Stabilizasyon Satıcı: Oyuncakhobi
11.599,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 11599.90
GENEL BİLGİLER
KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME
GÜÇ BİLGİLERİ
KONTROL VE KULLANIM
FİZİKSEL ÖZELLİKLER