Ürün Tipi:
Koruma:
Kaplama:
Görüş Alanı (1.000m):
75 m
Gerçek Görüş Açısı:
4.3 °
Büyütme:
10-30 X
Mercek Çapı:
Göz Bebekleri Arası :
56-72 mm

Celestron Upclose G2 10-30x50 Porro Dürbün (30 X / 10 X / 50 mm) Fiyatları

Celestron UpClose G2 10x30-50 Porro Binocular CL 71260

Satıcı: Amazon.com.tr

4.477,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 4487.99
Celestron 71260 Upclose G2 10-30x50 Zoom Porro Dürbün kutulu Siyah

Satıcı: GalatasarayKırtasiye | 2 yorum

4.367,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4367.94
Celestron 71260 UpClose G2 10-30x50 Zoom Porro Dürbün

Satıcı: fotozeynep

4.520,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 4520.31
Celestron 71260 UpClose G2 10-30x50 Zoom Porro Dürbün

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

4.520,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 4520.31
Celestron Cl 71260 Siyah

Satıcı: mediamarkt

4.911,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4911.50
Celestron 71260 Upclose G2 10-30X50 Zoom Porro Dürbün (Kutulu)

Satıcı: By Doga | 19 yorum

5.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 5079.00
Celestron 71260 UpClose G2 10-30x50 Zoom Porro Dürbün Kutulu 5.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5079.00
Celestron 71260 UpClose G2 10-30x50 Zoom Porro Dürbün (Kutulu)

Satıcı: Galatasaray Kırtasiye

5.079,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 5089
Celestron CL 71260 5.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 5169.00
Celestron Upclose G2 10X30-50 Porro Binocular cl 71260

Satıcı: ASİTAN

6.503,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 6503.76
Celestron Upclose G2 10X30-50 Porro Binocular Cl 71260

Satıcı: Toy Fox

10.173,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

11 10183

Celestron Upclose G2 10-30x50 Porro Dürbün (30 X / 10 X / 50 mm) Fiyat Geçmişi

Celestron Upclose G2 10-30x50 Porro Dürbün (30 X / 10 X / 50 mm) Temel Özellikleri

75 m
4.3 °
10-30 X
56-72 mm
Mercek Göz Mesafesi:
20 mm
Ağırlık:
794 gr

Celestron Upclose G2 10-30x50 Porro Dürbün (30 X / 10 X / 50 mm) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Zoom Var
• Büyütme 10-30 X
• Gerçek Görüş Açısı 4.3 °
• Görüş Alanı (1.000m) 75 m
• Göz Bebekleri Arası 56-72 mm
• Mercek Çapı 50 mm
• Mercek Göz Mesafesi 20 mm

TASARIM

• Ağırlık 794 gr
• Uzunluk 160 mm
• Genişlik 185 mm
• Yükseklik 61 mm
• Renk Seçenekleri Siyah
• Kaplama Kauçuk Alüminyum

Celestron Upclose G2 10-30x50 Porro Dürbün (30 X / 10 X / 50 mm) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.