Ürün Tipi:
Kaplama:
Görüş Alanı (1.000m):
120 m
Büyütme:
8 X
Mercek Çapı:
Göz Bebekleri Arası :
56-74 mm
Ağırlık:
611 gr

Steiner Safari Ultrasharp 8x30 Porro Dürbün (8 X / 30 mm) Fiyatları

STEINER SAFARI ULTRASHARP 8X30 ELDURBUNU STICKERLI

Satıcı: Everest Outdoor

10.541,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 10541.97
STEINER SAFARI ULTRASHARP 8X30 ELDURBUNU STICKERLI

Satıcı: İnnovator Doğa Sporları ve Kamp

10.722,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 10722.76
Steiner Safari Ultrasharp 8X30 Eldurbunu Stickerli

Satıcı: İNNOVATOR DOĞASPORLARI VE KAMP

10.782,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 10782.60
Steıner Safarı Ultrasharp 8X30 Eldurbunu Stıckerlı

Satıcı: Avseti

11.221,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 11221.50
Steiner Safari Ultrasharp 8X30 El Dürbünü

Satıcı: AvAlemi | 2 yorum

12.006,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 12006.54
STEINER SAFARI ULTRASHARP 8X30 ELDURBUNU STICKERLI

Satıcı: Everest Outdoor

12.468,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 12478.33
Steiner Safari UltraSharp Stickerli 8x30 MM El Dürbünü 12.468,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 12468.33
STEINER SAFARI ULTRASHARP 8X30 EL DURBUNU (Siyah) 12.468,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 12478
STEINER SAFARI ULTRASHARP 8X30 ELDURBUNU STICKERLI (Siyah)

Satıcı: Av Seti

12.468,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 12478
Steiner Safari Ultrasharp 8X30 Eldurbunu Stickerli

Satıcı: Toy Fox

25.136,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 25136.99

Steiner Safari Ultrasharp 8x30 Porro Dürbün (8 X / 30 mm) Fiyat Geçmişi

Steiner Safari Ultrasharp 8x30 Porro Dürbün Ürün Ailesi

Steiner Safari Ultrasharp 8x30 Porro Dürbün (8 X / 30 mm) Temel Özellikleri

120 m
8 X
56-74 mm
611 gr

Steiner Safari Ultrasharp 8x30 Porro Dürbün (8 X / 30 mm) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Zoom Yok
• Büyütme 8 X
• Görüş Alanı (1.000m) 120 m
• Göz Bebekleri Arası 56-74 mm
• Mercek Çapı 30 mm

TASARIM

• Ağırlık 611 gr
• Uzunluk 120 mm
• Genişlik 166 mm
• Yükseklik 57 mm
• Renk Seçenekleri Siyah
• Kaplama Kauçuk

Steiner Safari Ultrasharp 8x30 Porro Dürbün (8 X / 30 mm) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.