Ürün Tipi:
Hacim:
450 ml
Cilt Tipi:
Temel Ürün Etkisi:

Dove Hindistan Cevizi Yağı ve Badem Özü 450 ml Duş Jeli Fiyatları

Dove Nourishing Secrets Hindistan Cevizi Yağı & Badem Sütü Özü Duş Jeli 500 ML

Satıcı: cosmetica | 2 yorum

183,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 183.00
Dove Nemlendirici Duş Jeli Hindistan Cevizi Yağı ve Badem Özü 450 ml

Satıcı: Amazon.com.tr

239,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 249.9
Dove Hindistan Cevizi Yağı ve Badem Özü Duş Jeli 450 ML

Satıcı: unilever

249,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 249.90
Dove Nemlendirici Duş Jeli Hindistan Cevizi Yağı Ve Badem Özü 450 Ml

Satıcı: IYAŞ AVM

401,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 401.30
Dove Duş Jeli 450 ml. Hindistan Cevizi&Badem Özü

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

423,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 423.57
Dove Dus Jelı 450Ml Yenıleyıcı Hınd.cevızlı 8343

Satıcı: KALAFATLAR

433,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 433.40
Dove Nemlendirici Duş Jeli Hindistan Cevizi Yağı ve Badem Özü 450 ml (2 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

479,80 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 489.8
Dove Care By Nature Nemlendirici Duş Jeli Hindistan Cevizi Yağı ve Badem Özü Yenileyici 450 ml 459,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 469
Dove Care By Nature Nemlendirici Duş Jeli Hindistan Cevizi Yağı ve Badem Özü Yenileyici 500 ml

Satıcı: FEYEZAN SHOPX

516,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 516.00
Dove Care By Nature Nemlendirici Duş Jeli Hindistan Cevizi Yağı Ve Badem Özü Yenileyici 500 Ml

Satıcı: FEYEZANSHOPX

550,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

10 560

Dove Hindistan Cevizi Yağı ve Badem Özü 450 ml Duş Jeli Fiyat Geçmişi

Dove Hindistan Cevizi Yağı ve Badem Özü 450 ml Duş Jeli Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

• Aroma/Koku/Özüt Hindistan Cevizi Yağı Badem Özü
• İçerik Bilgileri Gliserin Kokamidopropil Betain Sitrik Asit Sodyum Klorür EDTA SLES Glikol Distearat Kapril Glikol Karbomer Kumarin Laurik Asit Palmitik Asit Prebiyotik Sodyum Benzoat Sodyum Hidroksit Sodyum Lauril Glisinat Stearik Asit
• İçermediği Maddeler Hayvansal (Vegan)

Dove Hindistan Cevizi Yağı ve Badem Özü 450 ml Duş Jeli Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.