Güç:
Güç İkaz Işığı:
Yok
Hazne Sayısı:
2 hazneli
Pişirme Kapasitesi:
2 adet

Ariete Vintage 155 Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları

Ariete Vintage Ekmek Kızartma Makinesi Mavi

Satıcı: MEGAMALL

3.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 3859.00
Ariete Mavi Vintage Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: Premium Sepet

3.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 3989.00
ARIETE Vintage Ekmek Kızartma Makinesi Bej

Satıcı: Ariete Türkiye

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 3990.00
ARIETE Vintage Ekmek Kızartma Makinesi 2 Dilim Yeşil

Satıcı: Ariete Türkiye

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 3990.00
Ariete Vintage Ekmek Kızartma Makinesi - 2 Dilim, Bej 4.189,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4189.50
Ariete Vintage Ekmek Kızartma Makinesi - 2 Dilim, Yeşil 4.189,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4189.50
Ariete Vintage 155-04 Ekmek Kızartma Makinesi yesil

Satıcı: ALKANBeyazEsya

4.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 4275.00
Ariete Vintage Ekmek Kızartma Makinesi Mavi

Satıcı: bilerekal

4.369,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 4369.05
Ariete Vintage 0155/15 Ekmek Kızartma Makinesi Mavi

Satıcı: bilerekal

4.532,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4532.00
Ariete Vintage Ekmek Kızartma Makinesi Mavi

Satıcı: Mordut

5.496,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 5496.68
Ariete Vintage 155-04 Ekmek Kızartma Makinesi yesil

Satıcı: sonocasa

5.690,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 5690.50
Ariete Vintage Ekmek Kızartma Makinesi 2 Dilim Yeşil 0155/04 - 810 Watt, Metal Gövde, 2 Dilim Kapasite, Buz Çözme, Isıtma, 6 Kızartma Ayarı, Kolay Temizlik, Çıkarılabilir Kırıntı Tepsisi

Satıcı: Sono Casa

5.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 6000

Ariete Vintage 155 Ekmek Kızartma Makinesi Fiyat Geçmişi

Ariete Vintage 155 Ekmek Kızartma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• Güç 810 W
• Isı Kademesi 6
• Diğer Özellikler Ekstra Geniş Bölme İptal Tuşu Isıya Dayanıklı Gövde Kaymaz Ayaklar Retro Tasarım
• Güç İkaz Işığı Yok
• Kırıntı Çekmecesi Var
• Tekrar Isıtma Fonksiyonu Var
• Buz Çözme Var

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 2 adet
• Hazne Sayısı 2 hazneli
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Bej Mavi Yeşil
• Ağırlık 1.6 kg
• Genişlik 30 cm
• Yükseklik 20 cm
• Derinlik 19 cm

VARYANT

• Renk Kodu 00C015513AR0 00C015514AR0 00C015515AR0

Ariete Vintage 155 Ekmek Kızartma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.