Güç:
Hazne Sayısı:
4 hazneli
Pişirme Kapasitesi:
4 adet

Arnica Kıtır GH27000 Ekmek Kızartma Makinesi (4 hazneli) Fiyatları

Kıtır 4 Dilimli Çelik Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: LuraTürkiye

2.601,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2601.90
ARNİCA GH27100 KITIR EKMEK KIZARTMA MAKİNESİ

Satıcı: LuraTürkiye

2.822,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2822.40
Arnica Kıtır 4 Dilimli Paslanmaz Çelik Ekmek Kızartma

Satıcı: Lura Türkiye | 31 yorum

2.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 2940.00
Arnica Kıtır 4 Dilimli Paslanmaz Çelik Ekmek Kızartma Makinesi inox

Satıcı: luraturkiye

3.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 3040.00
Arnica Kıtır 4 Dilimli Çelik Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: Ergençler Züccaciye

3.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 3450.00
Arnica Kıtır 4 Dilimli Paslanmaz Çelik Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

3.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 3690.00
Arnica Kıtır 4 Dilimli Paslanmaz Çelik Ekmek Kızartma

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE | 31 yorum

3.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 3790.00
Arnica Kıtır 4 Dilimli Paslanmaz Çelik Ekmek Kızartma Makinesi inox

Satıcı: ergenclerzuccaciye

3.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 3790.00
ARNİCA GH27100 KITIR EKMEK KIZARTMA MAKİNESİ

Satıcı: ergençler züccaciye

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3990.00
Arnica Kıtır 4 Dilimli Çelik Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: SNL-MARKETT

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 4000.00

Arnica Kıtır GH27000 Ekmek Kızartma Makinesi (4 hazneli) Fiyat Geçmişi

Arnica Kıtır GH27000 Ekmek Kızartma Makinesi Ürün Ailesi

Arnica Kıtır Mini GH27010 2 Ekmek Kızartma Makinesi 2 hazneli 1.599,00 TL
Arnica Kıtır GH27000 4 Ekmek Kızartma Makinesi 4 hazneli 2.601,90 TL

Arnica Kıtır GH27000 Ekmek Kızartma Makinesi (4 hazneli) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Güç 1500 W
• Isı Kademesi 4
• Diğer Özellikler Zaman Ayarı Aynı Anda İki Farklı Isı Derecesi Kablo Sarma Yuvası
• Tekrar Isıtma Fonksiyonu Var
• Buz Çözme Var

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 4 adet
• Hazne Sayısı 4 hazneli
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Gri

VARYANT

• Renk Kodu GH27000

Arnica Kıtır GH27000 Ekmek Kızartma Makinesi (4 hazneli) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.