Güç:
Güç İkaz Işığı:
Var
Hazne Sayısı:
2 hazneli
Pişirme Kapasitesi:
2 adet

BergHOFF Gem Concept Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları

Berghoff Gem Concept Vanilya Krem Rengi Iki Dilim Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: BİG MAĞAZA

3.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 3449.00
BergHOFF Gem Concept 2 Dilim Ekmek Kızartma Makinesi – 1000 W, Paslanmaz Çelik Gövde | Vanilya Krem

Satıcı: BİG MAĞAZA

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

2 4010
Berghoff Gem Concept 2 Dilim Ekmek Kızartma Makinesi – 1000 W, Paslanmaz Çelik Gövde | Vanilya Krem - Renkli

Satıcı: BİG MAĞAZA

4.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 4600.00
Berghoff Gem Concept Vanilya Krem Rengi Dört Dilim Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: BİG MAĞAZA | 3 yorum

4.876,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 4876.00
BergHOFF Gem Concept 4 Dilim Ekmek Kızartma Makinesi – 1800 W, Çift Kontrol Paneli | Vanilya Krem

Satıcı: Amazon.com.tr

6.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 6010
Berghoff GEM CONCEPT Vanilya Krem Rengi Dört Dilim Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: BİG MAĞAZA

6.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 6000.00
BergHOFF GEM CONCEPT Vanilya Krem Rengi Dört Dilim Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: Big Mağaza

6.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 6000.00
BergHOFF GEM CONCEPT Vanilya Krem Rengi Dört Dilim Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: BAKSERLTD

7.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 7400.00
Berghoff Gem Concept Vanilya Krem Rengi Dört Dilim Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: BİG MAĞAZA

7.965,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 7965.50
Berghoff Gem Concept 2 Dilim Ekmek Kızartma Makinesi-1000 W, Paslanmaz Çelik Gövde Vanilya Krem

Satıcı: Toy Fox

9.111,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 9121.99
Berghoff Gem Concept 4 Dilim Ekmek Kızartma Makinesi-1800 W, Çift Kontrol Paneli Vanilya Krem

Satıcı: Toy Fox

13.556,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 13566

BergHOFF Gem Concept Ekmek Kızartma Makinesi Fiyat Geçmişi

BergHOFF Gem Concept Ekmek Kızartma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• Güç 1000 W
• Isı Kademesi 6
• Diğer Özellikler Kablo Sarma Yuvası Paslanmaz Çelik Gövde
• Güç İkaz Işığı Var
• Tekrar Isıtma Fonksiyonu Var
• Buz Çözme Var

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 2 adet
• Hazne Sayısı 2 hazneli
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Krem

VARYANT

• Renk Kodu 7950705

BergHOFF Gem Concept Ekmek Kızartma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.