Güç:
Güç İkaz Işığı:
Var
Hazne Sayısı:
4 hazneli
Pişirme Kapasitesi:
4 adet

BergHOFF Gem Retro Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları

Berghoff Gem Retro Ekmek Kızartma Makinesi 2 Yuvalı Mint Yeşil

Satıcı: Kırcı Home | 1 yorum

3.965,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3965.20
BergHOFF GEM RETRO Mint Yeşil Dört Dilim Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: BİG MAĞAZA

3.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 3810
BergHOFF GEM RETRO Krem Rengi Dört Dilim Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: BİG MAĞAZA

3.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

3 3810
BergHOFF GEM RETRO Kırmızı Dört Dilim Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: BİG MAĞAZA

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 4009
Berghoff Gem Retro Mint Yeşil Dört Dilim Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: BİG MAĞAZA

4.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 4200.00
BergHOFF GEM RETRO Mint Yeşil Dört Dilim Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: Big Mağaza

4.483,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 4483.00
Berghoff Gem Retro Mint Yeşil Dört Dilim Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: Kırcı Home | 13 yorum

4.508,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 4508.00
Berghoff GEM RETRO Krem Rengi Dört Dilim Ekmek Kızartma Makinesi -

Satıcı: BİG MAĞAZA

4.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 4800.00
BergHOFF GEM RETRO Krem Rengi Dört Dilim Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: Big Mağaza

5.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 5000.00
Berghoff Gem Retro Kırmızı Dört Dilim Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: BİG MAĞAZA

5.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 5189.00
Berghoff Gem Retro Krem Rengi Dört Dilim Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: BİG MAĞAZA

6.164,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 6164.70
Berghoff Gem Retro Kırmızı Dört Dilim Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: Toy Fox

9.109,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 9119.99

BergHOFF Gem Retro Ekmek Kızartma Makinesi Fiyat Geçmişi

BergHOFF Gem Retro Ekmek Kızartma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• Güç 1750 W
• Isı Kademesi 6
• Diğer Özellikler Aynı Anda İki Farklı Isı Derecesi Kablo Sarma Yuvası Kaldır Bak Retro Tasarım
• Güç İkaz Işığı Var
• Kırıntı Çekmecesi Var
• Tekrar Isıtma Fonksiyonu Var
• Buz Çözme Var

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 4 adet
• Hazne Sayısı 4 hazneli
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

VARYANT

• Renk Kodu 7950050 7950051 7950052

BergHOFF Gem Retro Ekmek Kızartma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.