Güç:
Güç İkaz Işığı:
Var
Hazne Sayısı:
2 hazneli
Pişirme Kapasitesi:
2 adet

Bugatti Volo Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları

Bugattı Volo Ekmek Kızartma Makinesi Krem 13-Svoloc

Satıcı: PapatyaEv

8.224,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 8224.80
Bugattı Volo Ekmek Kızartma Makinesi Kırmızı 13-Svoloc3 - Beyaz

Satıcı: PapatyaEv

9.595,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 9595.60
Bugatti Volo Parlak Kırmızı Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: LuckyArt

10.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 10430.00
Bugatti Volo Çelik Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: LuckyArt

10.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 10430.00
BUGATTI, uçuş, Tost Elektronik, 4 Fonksiyonlar, 6 seviyeleri Kavurma, dahil değildir yenilikçi tasarımı, paslanmaz çelik gövde, maşa ve Tost Ekmeği, Güç 930 W (Beyaz)

Satıcı: Amazon.com.tr

11.264,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 11274.41
Bugatti Volo Parlak Kırmızı Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: MAGİC HOME

13.261,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 13261.00
Bugatti Volo Beyaz Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: Lucky Art

14.006,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 14006.00
BUGATTI VOLO EKMEK KIZARTMA MAKİNESİ KIRMIZI

Satıcı: Lucky Art

14.006,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 14006.00
Volo Parlak Kırmızı Ekmek Kızartma Makinesi 14.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 14900.00
Volo Mat Siyah Ekmek Kızartma Makinesi 14.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 14910

Bugatti Volo Ekmek Kızartma Makinesi Fiyat Geçmişi

Bugatti Volo Ekmek Kızartma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• Güç 930 W
• Isı Kademesi 6
• Diğer Özellikler Elektronik Kontrol Teknolojisi Kablo Sarma Yuvası Kaymaz Ayaklar Otomatik Ortalama Özelliği
• Güç İkaz Işığı Var
• Kırıntı Çekmecesi Var
• Tekrar Isıtma Fonksiyonu Var
• Buz Çözme Var

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 2 adet
• Hazne Sayısı 2 hazneli

TASARIM

Bugatti Volo Ekmek Kızartma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.