Güç:
Güç İkaz Işığı:
Var
Hazne Sayısı:
2 hazneli
Pişirme Kapasitesi:
2 adet

DeLonghi Brillante Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları

DeLonghi Brillante İki Dilim Ekmek Kızartma Makinesi CTJ 2103.BK

Satıcı: BOLKUR | 26 yorum

3.863,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3863.08
DeLonghi Brillante İki Dilim Ekmek Kızartma Makinesi CTJ 2103.BK

Satıcı: 4E1D | 26 yorum

3.877,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 3877.00
Delonghi Brillante Siyah Ekmek Kızartma Makinesı Ctj 2103.Bk

Satıcı: Pandora Ticaret

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 4499.00
Delonghi Brillante Siyah Ekmek Kızartma Makinesı Ctj 2103.Bk

Satıcı: MEGAMALL

5.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 5459.00
De'Longhi Brillante Ekmek Kızartma Makinesi CTJ 2103.W

Satıcı: PremiumSepet

5.787,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 5797
Delonghi Ekmek Kızartma Makinesi Brillante Ctj2103.bk

Satıcı: TAŞARAVM

5.890,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5890.20
Delonghi Brillante Ctj 2103.W Ekmek Kızartma Makinesi-Beyaz

Satıcı: Gama Ev Aletleri

5.973,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5973.80
Delonghi Ekmek Kızartma Brillante Siyah CTJ2103

Satıcı: Premium Sepet

6.110,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 6110.03
Delonghi Ekmek Kızartma Brillante Siyah CTJ2103

Satıcı: AldımGeldim

6.365,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 6365.00
Delonghi CTJ2103.W Brillante Beyaz Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: YEŞİLYURT GROUP

6.494,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 6494.21
Delonghi CTJ2103.BK Brillante Siyah Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: YEŞİLYURT GROUP

6.494,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 6494.21
DELONGHİ Brillante, CTJ2103.W Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: GAMA EV ALETLERİ

6.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 6549.00
DELONGHİ Ctj2103 Brilla Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: GAMA EV ALETLERİ

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 6599.00
Delonghi Brillante, Ctj2103.bk Ekmek Kızartma Makinesi 6.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 6990.00
Delonghi Brillante, Ctj2103.w Ekmek Kızartma Makinesi 6.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 6990.00
Brillante CTJ 2103.BK 2 Dilim Isı Ayarlı Ekmek Kızartma Makinesi 8.625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

16 8635

DeLonghi Brillante Ekmek Kızartma Makinesi Fiyat Geçmişi

DeLonghi Brillante Ekmek Kızartma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• Güç 900 W
• Diğer Özellikler Değişken Kızartma Kontrolü Durdurma Düğmesi Ekstra Yükseltme Elektronik Kontrol Teknolojisi Isıtma Rafı
• Güç İkaz Işığı Var
• Kırıntı Çekmecesi Var
• Tekrar Isıtma Fonksiyonu Var
• Buz Çözme Var

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 2 adet
• Hazne Sayısı 2 hazneli

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz Kırmızı Siyah
• Ağırlık 1.5 kg
• Genişlik 31 cm
• Yükseklik 20 cm
• Derinlik 17 cm

DeLonghi Brillante Ekmek Kızartma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.