Güç:
Hazne Sayısı:
1 hazneli
Pişirme Kapasitesi:
2 adet

Philips HD2590-90 Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları

Philips HD2590/90 Daily Collection Uzun Yuvalı Ekmek Kızartma Makinesi, Buz Çözme Modu, 8 Kızartma Ayarı, Uzun Yuvalı, Siyah,

Satıcı: Toptancıdan Al | 2138 yorum

1.931,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1931.08
Philips Daily Collection Uzun Yuvalı Ekmek Kızartma Makinesi, Buz Çözme Modu, 8 Kızartma Ayarı, Uzun Yuvalı, Siyah, HD2590/90

Satıcı: Amazon.com.tr

1.804,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 1814.05
Philips Daily Collection Uzun Yuvalı Ekmek Kızartma Makinesi, Buz Çözme, 8 Kızartma Ayarı, Siyah, HD2590/90

Satıcı: hesaplimagaza

1.804,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 1804.05
Philips Daily Collection Uzun Yuvalı Ekmek Kızartma Makinesi, Buz Çözme, 8 Kızartma Ayarı, Siyah, HD2590/90

Satıcı: Deveyükü

1.819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 1819.00
Philips Hd2590/90 Daily Collection Ekmek Kızartma Makinesi 2016St023123228387

Satıcı: Deve Yükü

1.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 1899.05
Philips Hd2590/90 Daily Collection Ekmek Kızartma Makinesi 2016St023123228387

Satıcı: HESAPLI MAĞAZA

1.946,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 1946.55
Philips HD2590/90 Daily Collection Uzun Yuvalı Ekmek Kızartma Makinesi, Buz Çözme Modu, 8 Kızartma Ayarı, Uzun Yuvalı, Siyah,

Satıcı: Teknosa | 2138 yorum

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1999.00
Philips Daily Collection Ekmek Kızartma Makinesi Hd2590/90 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 1999.00
Philips HD2590/90 Daily Collection 2 Dilim Ekmek Kızartma Makinesi siyah

Satıcı: teknosa

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 1999.00
Philips HD2590/90 Daily Collection Ekmek Kızartma Makinesi

3 yorum

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 1999.00
Philips HD2590/90 Daily Collection 2 Dilim Ekmek Kızartma Makinesi siyah

Satıcı: mediamarkt

2.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 2000.00
Philips Hd2590/90 Daily Collection Ekmek Kızartma Makinesi (Siyah) 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2009
Philips Hd2590/90 Daily Collection Siyah Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: Gizerler

2.066,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2066.60
Philips Hd2590/90 Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: Hesaplı Ürünler

2.243,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 2243.20
Philips Daily Collection HD2590/90 Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: gelenalsın

2.597,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 2597.50
Philips Daily Collection HD2590/90 Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: CHEFREYON

2.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

16 2639.00
Philips HD2590/90 Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: Hesaplimagaza

2.820,09 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 2830.09
Philips Daily Collection Hd2590/90 Ekmek Kızartma Makinesi Siyah

Satıcı: Gelenalsin

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

18 2899.00
Philips Daily Collection HD2590/90 Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: Bluewise Teknoloji

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

19 2999.00

Philips HD2590-90 Ekmek Kızartma Makinesi Fiyat Geçmişi

Philips HD2590-90 Ekmek Kızartma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• Güç 1030 W
• Isı Kademesi 8
• Diğer Özellikler Kordon Saklama Durdurma Düğmesi Ekstra Yükseltme Isı Geçirmez Dış Yüzey Isıtma Rafı
• Kırıntı Çekmecesi Var
• Tekrar Isıtma Fonksiyonu Var
• Buz Çözme Var

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 2 adet
• Hazne Sayısı 1 hazneli
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

VARYANT

• Renk Kodu HD2590-90 HD2590/00

Philips HD2590-90 Ekmek Kızartma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Ekmek Kızartma Makineleri

Philips HD2590-90 Ekmek Kızartma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.