Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ÜKEA
2.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 2809 Severin At 2510 2 Li Ekmek Kızartma MakinesiSatıcı: PAPATYAEV
2.939,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 2939.02 Severin AT 2510 2 Dilim Ekmek Kızartma MakinesiSatıcı: Leggno
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 2999.00 Severin Severın At 2510 2 Li Ekmek Kızartma MakinesiSatıcı: LEGGNO
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
4 2999.00 Severin AT 2510 2 Dilim Ekmek Kızartma MakinesiSatıcı: AntikMutfak
3.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 3400.00 SEVERIN AT2510 2'Lİ EKMEK KIZARTMA MAKİNESİ 3.439,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 3439.00 SEVERIN AT 2510 Tek taraflı ve enerji tasarruflu kızartma için simit işlevli ekmek kızartma makinesi, 800 W, 2 büyük kızartma bölmesi ve entegre çörek ataşmanı, fırçalanmış paslanmaz çelikSatıcı: PAPATYA EV ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
7 3599.00 Severin AT 2510 2 Dilim Ekmek Kızartma MakinesiSatıcı: PapatyaEv
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
8 3599.00