Güç:
Güç İkaz Işığı:
Var
Hazne Sayısı:
2 hazneli
Pişirme Kapasitesi:
4 adet

Smeg Linea TSF02 Ekmek Kızartma Makinesi (4 adet) Fiyatları

Mat Siyah 1x2 Ekmek Kızartma Makinesı 15.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 15960
Mat Beyaz 1x2 Ekmek Kızartma Makinesı 15.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 15960
SMEG Mavi Ekmek Kızartma Makinesi 2x4

Satıcı: MİRTEK GLOBAL

16.438,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 16438.00
SMEG Mavi Ekmek Kızartma Makinesi 2x4

Satıcı: Kiraz Store

16.438,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 16438.00
Smeg TSF02RDEU Ekmek Kızartma Makinesi, Kırmızı

Satıcı: PremiumSepet

17.088,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 17098
Smeg TSF02PGEU Ekmek Kızartma Makinesi, Pastel Yeşil [Enerji Sınıfı A]

Satıcı: Smeg Türkiye

17.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 17810
Smeg TSF02PKEU Ekmek Kızartma Makinesi 2x2, Pembe [Enerji Sınıfı A]

Satıcı: PremiumSepet

17.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 17810
Smeg Beyaz 2x2 Ekmek Kızartma TSF02WHEU

Satıcı: Premium Sepet | 16 yorum

17.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 17800.00
Smeg Beyaz 2x2 Ekmek Kızartma TSF02WHEU

Satıcı: DESİBELA | 16 yorum

17.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 17800.00
SMEG 50'S Style Retro Pastel Mavi 4x Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: PM Puro Malzemeleri

17.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 17800.00
Smeg TSF02WHEU Beyaz 2x4 Slot Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: PM Puro Malzemeleri

17.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 17800.00
Smeg Ts02 Retro 4X Ekmek Kızartma Makinesi Pembe

Satıcı: SİZİN REYON

17.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 17800.00
Smeg Ts02 Retro 4X Ekmek Kızartma Makinesi Yeşil

Satıcı: SİZİN REYON

17.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 17800.00
Smeg TSF02PKEU 1500 W 6 Programlı 4 Dilim Hazneli Pembe Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: Desibela

17.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 17800.00
Smeg TSF02RDEU Retro Kırmızı 2x2 Slot Ekmek Kızartma Makinesi

Satıcı: Desibela

17.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

15 17800.00

Smeg Linea TSF02 Ekmek Kızartma Makinesi (4 adet) Fiyat Geçmişi

Smeg Linea TSF02 Ekmek Kızartma Makinesi Ürün Ailesi

Smeg Linea TSF01WHEU 2 adet Ekmek Kızartma Makinesi 2 adet 12.799,00 TL
Smeg Linea TSF02 4 adet Ekmek Kızartma Makinesi 4 adet 15.950,00 TL

Smeg Linea TSF02 Ekmek Kızartma Makinesi (4 adet) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• Güç 1500 W
• Isı Kademesi 6
• Diğer Özellikler Açma-Kapama Tuşu Ekstra Geniş Bölme İptal Tuşu Isıtma Rafı Kablo Sarma Yuvası Kaymaz Ayaklar Otomatik Ortalama Özelliği Paslanmaz Çelik Gövde
• Güç İkaz Işığı Var
• Kırıntı Çekmecesi Var
• Tekrar Isıtma Fonksiyonu Var
• Buz Çözme Var

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

• Pişirme Kapasitesi 4 adet
• Hazne Sayısı 2 hazneli
• Ayarlanabilir Termostat Var

TASARIM

VARYANT

• Renk Kodu TSF02BLEU TSF02CREU TSF02PBEU TSF02PGEU TSF02PKEU TSF02RDEU TSF02SSEU TSF02WHEU

Smeg Linea TSF02 Ekmek Kızartma Makinesi (4 adet) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.