Güç:
Kapasite:
Pişirme Program Sayısı:
45
Sıcak Tutma:
Var
Ekmek Rengi Ayarlama:
Var
LCD Ekran:
Var

Karaca Bake XL (Siyah) Fiyatları

Karaca Bake XL Ekmek Reçel Yoğurt Yapma Makinesi 1500 G + 45 Tarifli Kitapçık inox

Satıcı: drmstores

11.219,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 11219.90
Karaca BakeXL Reçel, Yoğurt, Hamur Yoğurma ve Ekmek Yapma Makinesi Çift Bıçaklı Inox Siyah, 1500 g, 45 Farklı Tarifli Kitapçıklı - Siyah

Satıcı: Karaca | 893 yorum

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 11999.00
Karaca Bake XL Ekmek Reçel Yoğurt Yapma Makinesi 1500 G + 45 Tarifli Kitapçık inox

Satıcı: karaca

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 11999.00
Karaca BakeXL Reçel, Yoğurt, Hamur Yoğurma ve Ekmek Yapma Makinesi Çift Bıçaklı Inox Siyah, 1500 g, 45 Farklı Tarifli Kitapçıklı

Satıcı: Karaca

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 11999.00
Karaca BakeXL Reçel, Yoğurt, Hamur Yoğurma ve Ekmek Yapma Makinesi Çift Bıçaklı Inox Siyah, 1500 g, 45 Farklı Tarifli Kitapçıklı

Satıcı: KARACA

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 11999.00
Karaca BakeXL Reçel, Yoğurt, Hamur Yoğurma ve Ekmek Yapma Makinesi Çift Bıçaklı Inox Siyah, 1500 g, 45 Farklı Tarifli Kitapçıklı 11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 11999.00
Karaca BakeXL Reçel, Yoğurt, Hamur Yoğurma ve Ekmek Yapma Makinesi Çift Bıçaklı Inox Siyah, 1500 g, 45 Farklı Tarifli Kitapçıklı - Siyah

Satıcı: ARTU TECHNO | 893 yorum

12.970,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 12970.00
Karaca Bakexl Reçel, Yoğurt, Hamur Yoğurma Ve Ekmek Yapma Makinesi Çift Bıçaklı Inox Siyah, 1500 G, 45 Farklı Tarifli Kitapçıklı

Satıcı: Bizegel

15.930,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 15930.00
Karaca Bakexl Reçel, Yoğurt, Hamur Yoğurma Ve Ekmek Yapma Makinesi Çift Bıçaklı Inox Siyah, 1500 G, 45 Farklı Tarifli Kitapçıklı

Satıcı: Bizegel

15.930,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 15930.00
Karaca BakeXL Reçel, Yoğurt, Hamur Yoğurma ve Ekmek Yapma Makinesi Çift Bıçaklı Inox Siyah, 1500 g, 45 Farklı Tarifli Kitapçıklı

Satıcı: Matt Elektronik

17.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 17450.00

Karaca Bake XL (Siyah) Fiyat Geçmişi

Karaca Bake XL Ürün Ailesi

Karaca Bake XL (153.03.06.7484) Ekmek Yapma Makinesi Siyah 11.219,90 TL
Karaca Bake XL Beyaz Ekmek Yapma Makinesi Beyaz 13.999,00 TL

Karaca Bake XL (Siyah) Temel Özellikleri

Güç:
45
Var

Karaca Bake XL (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Güç 850 W
• Kapasite 1.5 kg
• Pişirme Program Sayısı 45
• Pişirme Kademesi 3 Kademe
• Elektronik Kontrol Paneli Var
• Diğer Özellikler Büyük/Küçük Kaşık Hızlı Pişirme Fonksiyonu Isıya Dayanıklı Gövde Kaymayı Önleyen Ayak Ölçme Fincanı ve Kaşık Yapışmaz Kaplama

FONKSİYONLAR

TASARIM

• LCD Ekran Var
• Cam Pencereli Kapak Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Siyah

DOKÜMAN

Karaca Bake XL (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.