Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: verofis
9.537,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
1 9537.40 Afox GeForce RTX3050 Combat Edition AF3050-8GD6H4-V4 8GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming Ekran KartıSatıcı: SMALLMAN
9.826,30 TL + Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
2 9836.3 Afox Geforce Rtx3050 Combat Edition Af3050-8Gd6H4-V4 8Gb Gddr6 128Bit Dx12 Gaming Ekran Kartı ALFAOKS/AEAE1AFX0043Satıcı: verofis
10.020,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 10020.00 Afox Geforce Rtx3050 Combat Edition Af3050-8Gd6h4-V4 8Gb Gddr6 128Bit Dx12 Gaming Ekran Karti 10.245,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
4 10245.47 Afox GeForce RTX3050 Combat Edition AF3050-8GD6H4-V4 8GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming Ekran KartıSatıcı: SMALLMAN
10.368,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 10368.44 Afox NVIDIA GeForce RTX 3050 Combat Edition AF3050-8GD6H4-V4 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: core-bilgisayar
10.462,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
6 10462.10 Afox NVIDIA GeForce RTX 3050 Combat Edition AF3050-8GD6H4-V4 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: ileriportteknoloji
10.462,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
7 10462.10 Afox Geforce Rtx3050 Combat Edition Af3050-8Gd6h4-V4 8Gb Gddr6 128Bit Dx12 Gaming Ekran KartiSatıcı: BİLİŞİMSE
10.844,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
8 10844.39 Afox Rtx 3050 Combat Edition 8gb Gddr6 128bit (AF3050-8GD6H4-V4)Satıcı: BilişimSE
11.484,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 11484.69 AFOX Geforce Rtx3050 Combat Edition Af3050-8Gd6H4-V4 8Gb Gddr6 128Bit Dx12 Gaming Ekran KartıSatıcı: pazareyle
11.733,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 11733.91