Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 1378.48 Afox VGA Radeon R5 230 2gb Ddr3 64B DVI HDMI Lp Ekran KartıSatıcı: metaverse bilişim | 1 yorum
1.410,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 1410.00 Afox AFR5230-1024D3L5 VGA RADEON R5 230 2GB DDR3 64B DVI HDMI LP Ekran KartıSatıcı: Ever4est
1.576,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 1576.92 AFOX VGA RADEON R5 230 2GB DDR3 64B DVI HDMI LP Ekran KartıSatıcı: Ever4est
1.576,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 1576.92 AFOX VGA RADEON R5 230 2GB DDR3 64B DVI HDMI LP Ekran KartıSatıcı: pazarola
1.595,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 1595.65 Afox R5 230 2Gb Ddr3 64 Bit (Afr5230-2048D3l5) 1.630,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
6 1630.47