Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: unitech
19.212,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 19212.17 Arktek NVIDIA GeForce RTX3070 Hyperion Gaming AKN3070D6S8GH1 8 GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: Uzmanlarpc
19.256,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 19256.71 ARKTEK HYPERION, AKN3070D6S8GH1, RTX3070, 8Gb, GDDR6, 256BIT, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran KartıSatıcı: Ptd Bilişim
19.329,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 19329.45 Arktek Hyperıon, AKN3070D6S8GH1, RTX3070, 8gb, Gddr6, 256BIT, 1xhdmı, 3xdp Gamıng Ekran KartıSatıcı: NetmatikElektronik
19.794,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 19794.70 ARKTEK HYPERION, AKN3070D6S8GH1, RTX3070, 8Gb, GDDR6, 256BIT, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran KartıSatıcı: UZMANLARPC
19.844,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 19844.54 Arktek NVIDIA GeForce RTX3070 Hyperion Gaming AKN3070D6S8GH1 8 GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: akerbilisim
20.711,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 20711.37