Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
8 GB
16.898,80 TL
16 GB
22.206,30 TL
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
Intel Arc B580
13.208,10 TL
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16G
43.136,38 TL
Gigabyte Radeon RX 9060 XT Gaming OC 16G
25.899,00 TL
Sapphire Pure Radeon RX 9060 XT 16GB
21.992,17 TL
Palit GeForce RTX 5060 Dual
19.949,00 TL
Asus Dual Radeon RX 9060 XT 16GB
21.779,00 TL
3 yorum