Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: dali-teknoloji
6.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 6799.00 ASUS DUAL-GTX1650-O4GD6-P-V2 4GB GDDR6 HDMI 128BİTSatıcı: Dali Teknoloji
6.719,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 6719.05 Asus Dual-Gtx1650-O4Gd6-P-V2 Geforce Gtx 1650 4Gb 128Bit Gddr6 Dvı Hdmı Dp Oc Ekran KartıSatıcı: Arslan Bilgisayar
7.203,01 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
3 7213.01 ASUS GEFORCE GTX 1650 DUAL-GTX1650-O4GD6-P-V2 4GB GDDR6 128bit 1785MHz OC DVI HDMI DP Ekran KartıSatıcı: netsiparis
7.356,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
4 7356.50 Asus NVIDIA GeForce GTX 1650 Dual V2 OC DUAL-GTX1650-O4GD6-P-V2 4 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: dualpazar
7.372,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 7372.75 Asus NVIDIA GeForce GTX 1650 Dual V2 OC DUAL-GTX1650-O4GD6-P-V2 4 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Netsiparis
7.401,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
6 7401.50 ASUS GEFORCE GTX 1650 4GB 128bit GDDR6 DVI HDMI DP OC EKRAN KARTI DUAL-GTX1650-O4GD6-P-V2 EKRAN KARTISatıcı: Vizyon Bilgisayar | 3 yorum
7.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
7 7499.00 Asus Nvıdıa Geforce Gtx 1650 Dual V2 Oc Dual-Gtx1650-O4gd6-P-V2 4 Gb Gddr6 128 Bit Ekran KartiSatıcı: Dualpazar
7.672,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
8 7672.75 Asus 4Gb Dual-Gtx1650-O4gd6-P-V2 Gddr6 128Bit Hdmi Dvi-D DpSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
7.759,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
9 7759.85 ASUS Dual-gtx1650-o4gd6-p-v2, 4gb, Gddr6, 128bit, 1xdvı, 1xhdmı, 1xdp Gamıng Ekran KartıSatıcı: Dualpazar
7.770,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
10 7770.70 ASUS DUAL-GTX1650-O4GD6-P-V2 4GB GDDR6 HDMI 128BİTSatıcı: KUANTUM
7.775,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
11 7775.55 ASUS DUAL GeForce GTX 1650 V2 OC 4GB GDDR6 128Bit Nvidia Ekran Kartı 7.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 7998.00 Asus Dual GeForce GTX1650 OC V2 DUAL-GTX1650-O4GD6-P-V2 4GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming Ekran KartıSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
8.280,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
13 8280.00 ASUS GTX1650 4gb DUAL GTX1650-O4GD6-P-V2 GDDR6 128bit HDMI DP PCIe 16X v3.0Satıcı: BUCHERO
8.958,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
14 8958.00 Asus Dual GeForce GTX1650 OC V2 DUAL-GTX1650-O4GD6-P-V2 4GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
9.556,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
15 9556.08 Asus DUAL-GTX1650-O4GD6-P-V2, 4gb, Gddr6, 128BIT, 1xdvı, 1xhdmı, 1xdp Gamıng Ekran KartıSatıcı: Core Bilgisayar
9.955,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
16 9955.57