- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: RaptorBilgisayar
9.435,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 9435.89 Asus NVIDIA GeForce RTX 3050 OC DUAL-RTX3050-O8G 8 GB 128 Bit GDDR6 Ekran KartıSatıcı: nina-bilisim | 69 yorum
10.259,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 10259.04 ASUS GEFORCE DUAL RTX 3050 8GB 128bit GDDR6 1852MHz OC HDMI 3xDP (DUAL-RTX3050-O8G) EKRAN KARTISatıcı: RaptorBilgisayar | 75 yorum
10.289,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 10289.00 Asus Dual GeForce RTX 3050 OC V2 DUAL-RTX3050-O8G V2 8GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 10.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 10399.00 ASUS Dual-RTX3050-O8G V2 8GB GDDR6 HDMI 128BITSatıcı: magicteknoloji
11.099,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 11099.99 Asus NVIDIA GeForce RTX 3050 Dual V2 OC DUAL-RTX3050-O8G-V2 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: magic
11.099,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
6 11099.99 ASUS DUAL-RTX3050-O8G 8GB, GDDR6, 128Bit, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran KartıSatıcı: QUEENPC
11.111,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 11111.00 ASUS DUAL GeForce RTX 3050 OC 8GB GDDR6 128Bit Nvidia Ekran Kartı8 yorum
11.389,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 11389.00 Asus Dual-Rtx3050-O8G GeForce RTX 3050 OC V2 V2 8 GB Gddr6 128 Bit Dx12 Gaming Ekran KartıSatıcı: İncehesap
11.554,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 11554.44 ASUS Geforce Dual-RTX3050-O8G 8 GB GDDR6 128 bit OC 1xHDMI 3xDP RGB Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
11.598,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
10 11598.28 ASUS ASUS DUAL-RTX3050-O8G V2 8GB GDDR6 HDMI 128BITSatıcı: Magic Teknoloji
11.760,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 11760.00 Asus GeForce DUAL-RTX3050-O8G-V2 GDDR6 128Bit DX12 Ekran KartıSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
11.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
12 11799.99 ASUS RTX3050 8GB DUAL RTX3050-O8G GDDR6 128bit HDMI DP PCIe 16X v4.0 11.808,00 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
13 11818 ASUS ASUS DUAL-RTX3050-O8G V2 8GB GDDR6 HDMI 128BITSatıcı: pazarola
11.942,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 11942.64 Asus Geforce Dual-Rtx3050-O8g 8Gb Gddr6 128Bıt 1Xhdmı 3Xdp Ekran KartıSatıcı: bizdeherseyvar
12.170,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
15 12170.80 ASUS DUAL GeForce RTX 3050 V2 OC 8GB GDDR6 128Bit Nvidia Ekran Kartı 12.225,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 12225.00 Asus GeForce DUAL-RTX3050-O8G-V2 GDDR6 128Bit DX12 Ekran KartıSatıcı: Lowell Teknoloji
12.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
17 12349.00 Asus GeForce DUAL-RTX3050-O8G 8GB GDDR6 128Bit DX12 Ekran KartıSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
12.360,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 12360.04 Asus Geforce Dual-Rtx3050-O8g 8Gb Gddr6 128Bıt 1Xhdmı 3Xdp Ekran KartıSatıcı: Üncom Bilgisayar
12.450,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
19 12450.21 Asus Geforce DUAL-RTX3050-O8G 8gb Gddr6 128BIT 1xhdmı 3xdp Ekran KartıSatıcı: ÜNCOM BİLGİSAYAR
13.152,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
20 13152.34 Asus GeForce DUAL-RTX3050-O8G 8GB GDDR6 128Bit DX12 Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
14.463,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
21 14463.60 Asus Geforce Dual Rtx3050 O8G V2 Gddr6 128Bit Dx12 Ekran Kartı/Asus 17.233,00 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
22 17243