Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: incehesap
10.854,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
1 10854.91 ASUS Dual-RTX3050-O8G V2 8GB GDDR6 HDMI 128BITSatıcı: Gürsoy Bilgisayar
11.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
2 11049.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 3050 Dual V2 OC DUAL-RTX3050-O8G-V2 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: incehesap
11.065,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 11065.03 Asus Geforce Dual Rtx 3050 O8g V2 8Gb Oc Edition Gddr6 128Bit Nvıdıa Ekran KartiSatıcı: TEBİLON
11.631,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
4 11631.20 ASUS DUAL-RTX3050-O8G-V2 8GB Geforce RTX3050 GDDR6 128bit HDMI DVI/DP 16x Ekran KartıSatıcı: Lowell Teknoloji
11.794,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
5 11794.23 Asus NVIDIA GeForce RTX 3050 Dual V2 OC DUAL-RTX3050-O8G-V2 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Netsiparis
11.814,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
6 11814.10 Asus GeForce RTX 3050 V2 Dual O8G V2 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı 11.789,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 11799 Asus NVIDIA GeForce RTX 3050 Dual V2 OC DUAL-RTX3050-O8G-V2 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: TEBİLON
11.822,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
8 11822.70 ASUS GEFORCE DUAL RTX 3050 8GB 128bit GDDR6 1852MHz OC DVI HDMI DP (DUAL-RTX3050-O8G-V2) EKRAN KARTISatıcı: magicteknoloji | 1 yorum
11.849,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
9 11849.99 Asus DUAL-RTX3050-O8G V2 8gb Gddr6 HDMI 128BITSatıcı: Lowell Teknoloji
12.258,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
10 12258.24 Asus GeForce DUAL-RTX3050-O8G-V2 GDDR6 128Bit DX12 Ekran KartıSatıcı: SMALLMAN
12.432,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 12432.85 ASUS ASUS DUAL-RTX3050-O8G V2 8GB GDDR6 HDMI 128BITSatıcı: Sepetist
12.450,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
12 12450.24 Asus GeForce DUAL-RTX3050-O8G-V2 GDDR6 128Bit DX12 Ekran KartıSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
12.980,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 12980.00 ASUS ASUS DUAL-RTX3050-O8G V2 8GB GDDR6 HDMI 128BITSatıcı: bızdeherseyvar
13.176,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
14 13176.21 ASUS GeForce DUAL-RTX3050-O8G-V2 GDDR6 128Bit DX12 Ekran Kartı 100.25.20.0423Satıcı: BLS STORE
13.506,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
15 13506.00 Asus Geforce Dual-Rtx3050-O8G-V2 Gddr6 128Bit Dx12 Ekran KartıSatıcı: pazareyle
13.778,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 13778.73 Asus GeForce DUAL-RTX3050-O8G-V2 GDDR6 128Bit DX12 Ekran KartıSatıcı: TEKNOMEDA
14.348,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 14348.30 Asus GeForce DUAL-RTX3050-O8G-V2 GDDR6 128Bit DX12 Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
15.184,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 15184.56