Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ayazteknoloji
12.107,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
1 12107.06 Asus Rtx 3060 DUAL-RTX3060-O12G-V2 192 Bit Gddr6 12 GB Ekran KartıSatıcı: AyazTeknoloji
11.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 11949.00 Asus Geforce DUAL-RTX3060-O12G-V2 12GB GDDR6 192Bit Ekran KartıSatıcı: Hepsiburada | 66 yorum
12.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 12049.00 Asus RTX 3060 DUAL-RTX3060-O12G-V2 192 Bit GDDR6 12 GB Ekran KartıSatıcı: Ayaz Teknoloji
12.789,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 12789.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 3060 V2 OC DUAL-RTX3060-O12G-V2 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: nina-bilisim
13.092,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 13092.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 3060 V2 OC DUAL-RTX3060-O12G-V2 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: hayatbilgisayar
13.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 13699.00 ASUS GEFORCE DUAL-RTX3060-O12G-V2 12GB GDDR6 192Bit 1867 MHZ OC 2xHDMI 3xDP EKRAN KARTISatıcı: HAYAT BİLGİSAYAR
13.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
7 13999.00 ASUS DUAL-RTX3060-O12G-V2 12GB GDDR6 HDMI DP 192BİTSatıcı: KUANTUM
15.329,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
8 15329.77 ASUS Dual-rtx3060-o12g-v2 Rtx3060 Dual 12gb Gddr6 192bit 3xdp/1xhdmı Pcı-e 4.0 Dx12Satıcı: Kuantum Sanal
15.500,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 15500.10 Asus GeForce RTX3060 Dual O12G 12GB GDDR6 192 Bit DUAL-RTX3060-O12G-V2 Gaming Ekran KartıSatıcı: Lowell Teknoloji
15.789,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 15789.00 ASUS DUAL-RTX3060-O12G-V2 12GB 192Bit GDDR6Satıcı: C-DATA BİLİŞİM SİSTEMLERİ
16.350,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 16350.00 Asus GeForce RTX3060 Dual O12G 12GB GDDR6 192 Bit DUAL-RTX3060-O12G-V2 Gaming Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
17.923,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 17923.59