Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: False
11.519,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
1 11519.04 ASUS GeForce Dual RTX 3060 O12G V2 12GB GDDR6 192bit 1867Mhz OC 1xHDMI 3xDP Ekran KartıSatıcı: Ayaz Teknoloji A.Ş
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
2 11999.00 Asus Geforce DUAL-RTX3060-O12G-V2 12GB GDDR6 192Bit Ekran KartıSatıcı: TRGaming | 66 yorum
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 11999.00 ASUS GEFORCE DUAL-RTX3060-O12G-V2 12GB GDDR6 192Bit 1867 MHZ OC 2xHDMI 3xDP EKRAN KARTISatıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
12.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
4 12000.00 Asus Rtx 3060 Dual-Rtx3060-O12g-V2 192 Bit Gddr6 12 Gb Ekran KartiSatıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
12.047,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
5 12047.04 ASUS GEFORCE DUAL-RTX3060-O12G-V2 12GB GDDR6 192BIT 1XHDMI 3XDP EKRAN KARTISatıcı: AYAZ TEKNOLOJI
12.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
6 12499.00 ASUS RTX3060 12GB DUAL RTX3060-O12G-V2 GDDR6 192bit UYUMLU HDMI DP PCIe 16X v4.0Satıcı: AYAZ TEKNOLOJI
12.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
7 12499.00 Asus Dual GeForce RTX 3060 V2 OC DUAL-RTX3060-O12G-V2 12GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 12.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 12899.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 3060 V2 OC DUAL-RTX3060-O12G-V2 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: incehesap
13.797,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
9 13797.27 ASUS DUAL GeForce RTX 3060 OC V2 12GB GDDR6 192Bit NVIDIA Ekran Kartı37 yorum
14.129,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 14129.00 Asus Dual GeForce RTX 3060 V2 OC Dual-Rtx3060-O12G-V2 12 GB 192 Bit Gddr6 Ekran KartıSatıcı: İncehesap
14.332,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 14332.22 Asus NVIDIA GeForce RTX 3060 V2 OC DUAL-RTX3060-O12G-V2 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Fer-YakBilgisayar
14.682,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
12 14682.38 Asus NVIDIA GeForce RTX 3060 V2 OC DUAL-RTX3060-O12G-V2 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran KartıSatıcı: dualpazar
14.735,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
13 14735.33 Asus GeForce RTX3060 Dual O12G 12GB GDDR6 192 Bit DUAL-RTX3060-O12G-V2 Gaming Ekran KartıSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
14.740,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
14 14740.00 ASUS DUAL-RTX3060-O12G V2 12GB Geforce RTX3060 GDDR6 192bit HDMI 3xDP 16x Ekran KartıSatıcı: Lowell Teknoloji
14.747,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 14747.66 ASUS DUAL-RTX3060-O12G-V2, 12Gb, 192Bit, GDDR6, 192Bit, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran KartıSatıcı: corebilgisayar
14.982,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 14992 Asus DUAL-RTX3060-O12G-V2 12GB Gddr6 HDMI Dp 192BİTSatıcı: Kuantum
15.500,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
17 15500.10