Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
27.542,00 TL + Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
1 27552 Asus Dual GeForce RTX 3070 V2 OC Dual-RTX3070-O8G-V2 8 GB 256 Bit Gddr6 Dx12 Gaming Ekran KartıSatıcı: Game Store
27.787,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 27787.97 ASUS GEFORCE DUAL RTX 3070 8GB 256bit GDDR6 1800MHz OC 2xHDMI 3xDP (DUAL-RTX3070-O8G-V2) EKRAN KARTISatıcı: Hepsiburada | 7 yorum
29.059,00 TL Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 29069 ASUS Geforce Dual-rtx3070-o8g-v2 8gb Gddr6 256bıt 1800mhz Oc 2xhdmı 3xdp Rgb Ekran Kartı (dual-rtx30Satıcı: Core Bilgisayar
32.226,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 32226.42 ASUS 8gb Dual Rtx3070-o8g-v2 Gddr6 256bit Hdmı Dp Pcıe 16x V4.0 UyumluSatıcı: Core Bilgisayar
32.226,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 32226.42 Asus NVIDIA GeForce RTX 3070 Dual OC DUAL-RTX3070-O8G 8 GB GDDR6 256 Bit Ekran KartıSatıcı: vizyonbilgisayar
33.958,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
6 33958.73