Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: QP
14.589,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
1 14589.00 ASUS DUAL-RTX4060-8G-EVO NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 128bit 2505MHz HDMI 3xDP DLSS3 Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
15.704,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
2 15704.77 ASUS Dual Geforce Rtx4060 Dual-rtx4060-8g 8gb Gddr6 128bit Dx12 Dlss 3 Gaming (oyuncu) Ekran KartıSatıcı: QP Bilişim
15.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 15989.00 ASUS GEFORCE DUAL RTX 4060 8GB 128bit GDDR6 2490MHz HDMI 3xDP (DUAL-RTX4060-8G) DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: QP Bilişim | 2 yorum
16.829,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 16829.00 ASUS 8gb Dual Rtx4060-8g Gddr6 128bit Hdmı-dp Pcıe 4.0Satıcı: PcKolik
17.192,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 17192.00 Asus DUAL-RTX4060-8G-EVO Nvıdıa Geforce Rtx 4060 8gb Gddr6 128BIT 2505MHZ HDMI 3xdp Dlss3 Ekran KartıSatıcı: Core Bilgisayar
18.852,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
6 18852.84 Asus GeForce RTX 4060 Dual White 8GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Atom Game Store
19.001,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
7 19001.62 Asus GeForce RTX 4060 Dual White 8GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: Game Store
19.589,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 19589.31