Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 14245 Asus NVIDIA RTX 4060 Dual Evo Oc Edition DUAL-RTX4060-O8G-EVO 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: magic
14.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
2 14999.99 Asus Dual NVIDIA Geforce DUAL-RTX4060-O8G-EVO 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: ebz
15.196,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 15196.90 Asus Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB EVO DUAL-RTX4060-O8G-EVO GDDR6 128Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 15.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 15199.00 Asus Dual NVIDIA Geforce DUAL-RTX4060-O8G-EVO 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: teknostok
15.243,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
5 15243.24 ASUS DUAL-RTX4060-O8G-EVO NVIDIA GEFORCE RTX 4060 8GB GDDR6 128bit 2535MHz OC HDMI 3xDP DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: magicteknoloji
15.249,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 15249.99 ASUS DUAL-RTX4060-O8G-EVO, 8Gb, 128Bit, GDDR6, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran KartıSatıcı: Magic Teknoloji
15.360,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 15360.00 ASUS DUAL-RTX4060-O8G-EVO NVIDIA GEFORCE RTX 4060 8GB GDDR6 128bit 2535MHz OC HDMI 3xDP DLSS3 Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
15.719,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 15719.19 ASUS 8GB DUAL-RTX4060-O8G-EVO GDDR6 128bit HDMI-DP PCIE 4.0Satıcı: onlinealisverisyap
15.747,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 15757 ASUS RTX4060 8GB DUAL RTX4060-O8G-EVO GDDR6 128bit HDMI DP PCIe 4.0 15.757,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 15767 ASUS DUAL-RTX4060-O8G-EVO 8GB Geforce RTX4060 GDDR6 128bit HDMI 3xDP 16x Ekran KartıSatıcı: Lowell Teknoloji
15.945,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 15945.83 Asus Dual-Rtx4060-O8G-Evo 8 GB 128 Bit Gddr6 Dp/Hdmi PCI 4.0 Ekran KartıSatıcı: Magic Teknoloji
15.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 15999.99 ASUS DUAL-RTX4060-O8G-EVO, 8Gb, 128Bit, GDDR6, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran KartıSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
15.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
13 15999.99 ASUS DUAL-RTX4060-O8G-EVO 8GB GDDR6 DLSS3 HDMI DP 128BİTSatıcı: İntekzo
16.547,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 16547.02 ASUS DUAL-RTX4060-O8G-EVO NVIDIASatıcı: UZMANLARPC
16.679,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
15 16679.97 ASUS DUAL GeForce RTX 4060 EVO OC 8GB GDDR6 128 Bit DLSS 3 Ekran Kartı 16.683,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
16 16683.34 ASUS DUAL-RTX4060-O8G-EVO, 8Gb, 128Bit, GDDR6, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran KartıSatıcı: Lowell Teknoloji
16.689,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
17 16689.00 ASUS DUAL-RTX4060-O8G-EVO 8GB Geforce RTX4060 GDDR6 128bit HDMI 3xDP 16x Ekran KartıSatıcı: Dualpazar
16.822,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
18 16822.91 ASUS RTX4060 8GB DUAL RTX4060-O8G-EVO GDDR6 128bit HDMI DP PCIe 4.0Satıcı: magicteknoloji
16.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
19 16999.99