Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BOZDAN Teknoloji | 7 yorum
14.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 14499.00 ASUS ASUS DUAL-RTX4060-O8G-WHITE 8GB GDDR6 HDMI 128BitSatıcı: Magic Teknoloji
14.880,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 14880.00 ASUS DUAL-RTX4060-O8G-WHITE 8GB GDDR6 HDMI 128BitSatıcı: Bozdan Teknoloji | 4 yorum
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 14999.00 Asus Dual GeForce RTX 4060 OC DUAL-RTX4060-O8G-WHITE 8GB GDDR6 128Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 14999.00 Asus GeForce RTX 4060 Dual O8G White 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı 15.203,00 TL + 30,00 TL Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
5 15213 ASUS ASUS DUAL-RTX4060-O8G-WHITE 8GB GDDR6 HDMI 128BitSatıcı: Sepetist
15.551,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 15551.04 Asus NVIDIA GeForce RTX 4060 Dual OC White DUAL-RTX4060-O8G-WHITE 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: vizyonbilgisayar
15.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
7 15799.00 Asus Dual-Rtx4060-O8G-Whıte Rtx4060 8Gb Gddr6X 128Bit 3Xdp/1Xhdmı 15.939,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 15949 ASUS DUAL GeForce RTX 4060 WHITE OC 8GB GDDR6 128Bit Nvidia DLSS 3 Ekran Kartı3 yorum
16.039,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 16039.00 Asus Dual Geforce 4060 White Oc Edition 8Gb Gddr6 Gddr6 128Bit Dlss3 Nvıdıa Ekran Karti 16.050,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 16050.23 Asus NVIDIA GeForce RTX 4060 Dual OC White DUAL-RTX4060-O8G-WHITE 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: incehesap
16.092,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
11 16092.35 Asus NVIDIA GeForce RTX 4060 Dual OC White DUAL-RTX4060-O8G-WHITE 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
16.117,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
12 16117.90 ASUS Dual GeForce RTX 4060 OC White 8GB GDDR6 128Bit Nvidia Ekran Kartı 16.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
13 16509 Asus Geforce Dual-Rtx4060-O8g-White Rtx 4060 8 Gb Gddr6 128 Bit Beyaz Gaming Ekran Karti 16.974,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 16974.03 ASUS DUAL-RTX4060-O8G-WHITE, 8Gb, 128Bit, GDDR6, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran KartıSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
16.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
15 16999.99 ASUS DUAL-RTX4060-O8G-WHITE, 8Gb, 128Bit, GDDR6, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran KartıSatıcı: Ptd Bilişim
17.102,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
16 17102.75 ASUS GEFORCE DUAL-RTX4060-O8G-WHITE 8GB GDDR6 128BIT 1XHDMI 3XDP EKRAN KARTISatıcı: ekobilisim1
17.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 17499.00 Asus Geforce DUAL-RTX4060-O8G-WHITE 8gb Gddr6 128BIT 1xhdmı 3xdp Ekran KartıSatıcı: İntekzo
18.223,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
18 18223.77 ASUS DUAL-RTX4060-O8G-WHITE 8GB GDDR6 HDMI 128BitSatıcı: HIZLI STOK
21.652,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 21662